Играч на Созопол започна подготовка с Волов Шумен
Нов футболист тренира с основния отбор на Волов Шумен – става дума за крилото Жечко Йорданов, който изкара есенния полусезон в тима на Созопол. Играчът е юноша на Черно море и е минал през всички юношески отбори на „моряците“. Той ще се включи по-активно в мачовете на Волов в началото на пролетта, пише сайтът на клуба.
Още поне двама нови ще започнат подготовка през януари. В последния кръг на Северизточната Трета лига Волов Шумен постигна 4-а поредна победа – с 2:0 над Фратрия II у дома.
„Бъдещето е доста обнадеждаващо, след като побеждаваме вече няколко пъти поред. Настроението е приповдигнато. Готвим се здраво за последния ни мач и се надяваме да финишираме в тройката“, каза за клубния сайт треньорът на Волов Шумен Росен Янакиев.
„Колеблив беше стартът ни в шампионата, защото играхме с много силни отбори, утвърдени в Трета лига. Ние сме нов отбор и беше логично да имаме колебания. Направихме доста силни игри. Избистрихме един приличен стил сега и вече имаме различно лице. Бяхме доминиращия отбор в много мачове досега, искахме да диктуваме играта и да държим топката“.
С контузия в отбора все още е универсалният Радослав Ковачев, който се лекува след извадено рамо.
В неделя Волов Шумен има визита на Кубрат в последния си двубой за есенния дял на шампионата в Североизточната Трета лига.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.