Гигант (Съединение) с два гола до 13-ата минута срещу Марица в Пловдив, после допусна обрат

Гигант (Съединение) загуби с 2:3 гостуването си на Марица (Пловдив) в мач от 13 кръг на Югоизточната Трета лига.
Мачът стартира отлично за тима от Съединение, който още до 13-ата минута водеше с 2:0, пише официалният сайт на Гигант Съединение.
Християн Казаков откри резултата в 7-ата минута след продължително меле в наказателното поле на домакините. За жалост в ситуацията пострада Георги Мавродиев, който бе заменен принудително.
В 13-ата минута Венци Гюзелев вкара втори гол за Гигант след прекрасен удар от далечно разстояние.
Последва активизация от страна на домакините, които отговориха с удари на Велиян Видолов, а вратарят Диян Вълков отрази удар на Олджай Алиев.
В 44-ата минута Марица получи дузпа, която Алиев реализира за 1:2. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка.
В 58-ата минута Георги Трифонов изравни за 2:2.
Само две минути след това отново Трифонов, този път с глава, оформи крайното 3:2 в полза на домакините от Марица.
В 87-ата минута бе отменен гол на Гигант (Съединение), след като Агоп Кочиян прати топката във вратата, но попадението не бе зачетено заради нарушение на Кочиян срещу вратаря на домакините Петър Начев.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
