Германея (Сапарева баня) продължава без победа от началото на сезона

Стефан Ралчев
Тимът отстъпи на дубъла на Септември София с 2:4

Германея

Германея (Сапарева баня) загуби с 2:4 гостуването си на дублиращия отбор на Септември (София) в мач от 6 кръг на Югозападната Трета лига.

И в този двубой момчетата на старши треньора Асен Нешев показаха стойностни неща, изравниха за 1:1, след това намалиха за 2:3, но отново не успяха да си тръгнат с нещо при това гостуване, пише официалният сайт на Германея Сапарева баня.

Домакините поведоха с 1:0, а Даниел Стоянов изравни за 1:1. При този резултат дойде и почивката между двете полувремена.

През втората част столичани вкараха два гола, с които поведоха с 3:1, но капитанът Даниел Георгиев намали на 2:3. И вместо резултатът да стане 3:3, домакините стигнаха до четвърти гол, реализиран от дузпа, точно изпълнена от Марсел Ахмед. Два гола за Септември отбеляза Андрей Дудоленски, разписа се и Никола Ангелов.

Следващият двубой на Германея е в Сапарева баня на 13 септември (събота) от 17:00 часа срещу ФК Кюстендил.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация