ФК Свиленград се готви за дерби, има да си връща на ФК Харманли

Павел Колев
Жълтите подканиха феновете за подкрепа в първото домакинство тази година

ФК Свиленград се готви за дерби, има да си връща на ФК Харманли

ФК Свиленград приема втория в класирането на Областната група на Хасково ФК Харманли в първия си домакински мач през пролетта.

Двубоят от ХIII кръг на шампионата е в събота, 7-ми март, от 15:00 часа и ще се изиграе на стадион „Колодрума“ в Свиленград.

Ето какво написаха от клуба от едноименния град относно предстоящия сблъсък:

За голямо съжаление „жълтите“ не стартираха добре годината, но са решени да променят това на свой терен. Освен това отборът ни има да си връща за поражението от ФК Харманли през първия полусезон.

Предстои ни дерби сблъсък! Елате, за да подкрепите отбора от нашия град! Нека заедно създадем една уникална футболна атмосфера!

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация