ФК Димитровград 1947 приключва годината с домакинство на опасен гост

Павел Колев
Атлетик Куклен пристига в пазарския град

Dimitrovgrad-Rodopa-5

ФК Димитровград 1947 приключва настоящата календарна година с домакински мач срещу Атлетик (Куклен). Двубоят от 19-ия кръг на Югоизотчната Трета лига е в събота, 29-ти ноември, от 14:30 часа и ще се изиграе на стадион „Миньор“.

„Димитровградчани постигнаха изключително ценна победа с 2:0 във визитата си на Гигант (Съединение) и влизат в двубоя с актив от 16 точки – 5 повече от първия в зоната на изпадащите. „Баските“ от Куклен са с 3 точки повече и две позиции по-напред в класирането, но са завоювали повече точки далеч от дома, отколкото вкъщи.“, написаха от клуба на своя официален сайт. 

В последния сблъсък между двата тима ФК Димитровград разби с 4:0 Атлетик у дома на 5-ти април тази година.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация