ФК Банско загуби гостуването си на Сливнишки герой

Стефан Ралчев
ФК Банско загуби с 0:4 гостуването си на Сливнишки герой в мач от поредния кръг на Югозападната Трета лига.


ФК Банско загуби гостуването си на Сливнишки герой

ФК Банско загуби с 0:4 гостуването си на Сливнишки герой в мач от поредния кръг на Югозападната Трета лига.

Резултатът и развоят на мача въобще можеше да не бъдат подобни. Още в 6-ата минута Лазар Еринин пропусна дузпа, като стреля над вратата, пише официалният сайт на ФК Банско.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като „козлите“ само могат да съжаляват, че не поведоха в резултата. Освен дузпата, имаха и още ситуации пред вратата, пазена от Боян Дишков.

Домакините поведоха в резултата в 53-ата минута. След центриране в наказателното поле, последва удар с глава, който вратарят Атанас Тъпигьозов отрази, но при добавката играч на Сливнишки герой прати топката във вратата.

Само пет минути след това удвоиха след удар от наказателното поле.

В 68 минута резултатът стана 3:0, след като домакините организираха атака отядсно, футболист на Сливнишки герой бе оставен напълно сам пред малкото наказателно поле, получи топката и покачи на 3:0.

В 78-ата минута Сливнишки герой оформи крайното 4:0 след точно изпълнена дузпа.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация