ФК Банско изпрати трима в аматьорския национален отбор на България

Трима футболисти от ФК Банско са част от аматьорския национален отбор на България. Това са Роман Родопски, Виктор Ергин и Жоро Рошков, пише официалният сайт на ФК Банско.
И тримата се представят изключително силно от началото на сезона и са в основата на страхотните резултати на отбора.
Селекционер на националния аматьорски отбор на България е Емил Велев-Кокала, а тимът ще изиграе контрола в сряда (2 октомври) срещу Локомотив (Мездра).
Тимът бе съставен след селекцията, която бе проведена в края на месец август в София. На нея всяка една от четирите трети дивизии у нас – Югозападна Трета лига, Югоизточна, Североизточна и Северозападна, имаше отбор. Изиграните тогава двубои между сборните отбори послужи на треньорите за състава на националния отбор.
Аматьорският национален отбор на България ще играе квалификации за Световно първенство. Ние сме домакини на група 7, в която са още Испания, Беларус и Молдова, а двубоите ще се състоят от 29 октомври до 4 ноември в Албена.
Преди това националите ще имат още един лагер в Албена.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
