Дреновец удари шампионите на старта на първенството във Видин

ФК Дреновец се наложи с класическото 3:0 над шампионите от Кула 04 в мач от първия кръг на новия сезон 2025/26 в Областна група Видин. Тимът от едноименното село спечели домакинството си на „Арена Дреновец“.
Чавдар Александров вкара дебютния гол за кампанията за дреновчани още в 7-ата минута. В края на двубоя точни бяха Найден Найденов в 88-мата минута и Васил Мичев в добавеното време на срещат.
„С победата си днес тимът даде твърда зявка за игра до последната секунда и „злоба“ за победа, с която ще се сблъскат и следващите ни съперници.“, написаха на официалния си сайт от ФК Дреновец.
Там пишат още:
Следващата седмица за Дреновец предстои общинското „Ел Класико“. Отборът готува на ФК Ружинци в търсене на поредната си победа срещу тима на Георги Йосифов – Пирата.
Успехът днес се посвещава в памет на нашия приятел и диктор на терена Атанас Танасов – Тасо.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
