Добри Козарев: Не знам още какво може да ни се случи! Такова чудо не е било

Стефан Ралчев
„Гигант“ допусна загуба при гостуването си на „Атлетик“ (Куклен) с 2:3 в мач от Югоизточната Трета лига, но за първи път може би изпада в подобна ситуация – да няма нито един полеви футболист сред резервите.

Добри Козарев: Не знам още какво може да ни се случи! Такова чудо не е било

„Гигант“ допусна загуба при гостуването си на „Атлетик“ (Куклен) с 2:3 в мач от Югоизточната Трета лига, но за първи път може би изпада в подобна ситуация – да няма нито един полеви футболист сред резервите. Беше записан единствено вторият вратар и така футболистите играха цял мач без смяна.

„Очаквах подобно развитие, тъй като наистина бяхме без никакви резерви. След като стигнахме до обрат в резултата от 0:1 до 2:1, можехме да вкараме още голове и с това да решим двубоя. На практика ние можехме и с този наличен потенциал да спечелим“, коментира Добри Козарев пред официалния сайт на Гигант Съединение.

„Според мен съдийството бе доста слабо, бъркаше се и в двете посоки. За съжаление и в този мач ни показаха червен картон, така че ще имаме наказан и за следващия двубой. В този мач ни липсваха поне 8-9 футболисти, всичките абсолютно основни играчи. Вече не знам какво още може да ни се случи“, добави шефът.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация