Димитър Димитров: Всичко при нас е спокойно

Старши треньорът на ФК Устрем (Дончево) Димитър Димитров сподели, че всичко в отбора е спокойно преди поредния двубой за „зелените“ в Североизточната Трета лига.
В седмия кръг на шампионата отборът от село Дончево гостува на Ботев (Нови пазар) в събота, 27 септември, от 17:00 часа.
„Всичко при нас е спокойно. Отиваме и се надяваме да вземем 3 точки. Ботев е силен отбор, въпреки че резултатите до момента не го показват. Имат нов треньор, подсилиха се тази година. А и там се играе трудно. Като цяло са домакински отбор.“, заяви Димитров пред официалния сайт на ФК Устрем.
В редиците на „зелените“ няма сериозни липсващи. Отборът постигна четвърта победа в миналия кръг, надделявайки с убедителното 4:1 над СФК Светкавица (Търговище). По този начин тимът вече има 12 точки, отреждащи му петата позиция във временното класиране.
Съперникът Ботев (Нови пазар) е 14-ти с едва три точки от 1 победа и 4 загуби. В предходния кръг тимът от Нови пазар загуби гостуването си на Волов-Шумен 2007 с 0:3.
В последния мач между двата тима Ботев спечели с 1:0 у дома в края на май тази година. Преди това обаче Устрем записа три поредни успеха.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
