Димитър Димитров: Важното е, че взехме мача

Старши треньорът на Устрем (Дончево) Димитър Димитров сподели мнението си за днешния успех над Аксаково. „Зелените“ изоставаха с 0:2, но накрая измъкнаха успеха.
„Пак съдийството не беше за коментиране. Накрая не знаеше какво да направи и в двете посоки. Много съм разочарован. Не дадоха чиста дузпа срещу Иван Цачев при 2:2. Домакините имат претенции, че при третия ни гол има засада, но от моята гледна точка не мога да кажа. Струва ми се, че по-скоро няма. За сметка на това обаче, през първото полувреме ни вдигнаха две несъществуващи засади. Но, както и да е, важното е, че взехме мача“, каза Димитров за официалния сайт на клуба след срещата.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
