Дебютант донесе първи успех на Саяна в контролите

Филип Трифонов
Първа контрола, първа победа за Саяна

Гигант СаянаВ първата си контрола през зимата ФК Саяна (Хасково) победи у дома третия отбор на ЦСКА 1948 (София) с 1:0.

Единственото попадение реализира дебютантът Илиян Стоянов (19 г.) в 13-ата минута. Той е един от тримата нови футболисти, които взеха участие в срещата заедно с Васил Василев и Александър Вълчев. И тримата все още са в тийнейджърска възраст, пише сайтът на клуба.

„Още е много рано да се дават оценки, но най-важното е, че след този мач нямаме контузени, всички са здрави. Пълноценна контрола, всичко мина по план. Продължаваме напред“, каза за клубния сайт треньорът Живко Желев.

Следващата проверка на Саяна е срещу ФК Харманли (Харманли) на 15-ти януари (сряда).

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление «» не е подходящ за играчи от България.
Препоръчваме ви
който предлага по-добри възможности. Пренасочваме Ви сега...
Вход / Регистрация
P