Черно море играе контрола с Черноморец Балчик
В сряда Черноморец Балчик ще играе контрола срещу елитния Черно море. Срещата е по инициатива на варненци, които запълват паузата от шампионата с приятелски мачове, пише официалният сайт на Черноморец Балчик.
Двубоят би трябвало да е в 16:00 часа на стадиона в Балчик, но не е изключено да започне и в 17:00 часа поради ангажимент на „моряците“.
В предишния кръг в Североизточната Трета лига Черноморец Балчик победи дубъла на Черно море с 2:0 у дома. Алекс Наков осигури успеха с двете си попадения. В мача не игра Билян Динчев, който бе с температура и не влезе в групата.
Опитният вратар Димитър Илиев все още лекува възпален нерв на кръста и пропуска както контролата с Черно море, така и срещата с Доростол Силистра през уикенда (събота, 17:00 часа в Силистра).
Черноморец Балчик е 5-ти с 12 т. след 8 изиграни мача в класирането на Североизточната Трета лига.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
