Без основен халф Янтра Габрово приема Лудогорец II
Янтра Габрово приема Лудогорец II в среща от 9-ия кръг на Втора лига. Мачът е на стадион „Христо Ботев“ и ще започне в 17 часа.
Воденият от Емануел Луканов състав е в серия от пет поредни победи и е един от двата отбора в групата, които са без загуба от началото на първенството. Другият е Дунав от Русе.
И в срещата с Лудогорец-2 няма да вземе участие Велислав Василев. Халфът лекува травма и вероятно ще бъде готов за игра чак след паузата за отбора в 11-я кръг, предизвикана от отказването на Крумовград, пише сайтът vtoraliga.bg.
Статистиката от двубоите между двата отбора на ниво Втора лига до момента е в полза на Лудогорец-2. Съставът от Разград има четири победи срещу две за Янтра. Четири срещи са завършили наравно.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
