Асеновец с тежка загуба от Левски (Карлово)

Асеновец (Асеновград) загуби с 1:5 като домакин от Левски (Карлово) в мач от 33 кръг на Югоизточната Трета лига.
За съжаление двубоят започна лошо за нашия тим и гостите бързо поведоха в резултата. В първите 10-ина минути Александър Георгиев и Рангел Игнатов от дузпа дадоха аванс на карловци. А отново Игнатов вкара за 3:0 в 34-ата минута. При резултат 3:0 приключи първото полувреме, предава официалният сайт на Асеновец Асеновград.
През втората част Асеновец опита да върне по някакъв начин интригата, като създаде няколко ситуации, но гостите вкараха и четвърти гол. Разписа се Свилен Щерев в 66-ата минута. А в 74-ата минута отново той се разписа за 5:0.
Никола Лалев върна едно попадение и с това фиксира крайното 1:5.
Така Асеновец остава на последно място в класирането с 20 точки, а следващият двубой е на 9 май – гостуване на Марица (Милево).
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
