Украйна: Премиер лига

2023-2024
Мачове
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
28 юли 2023
- 16:00
Оболон
0 0
Колос Коваливка
28 юли 2023
- 18:00
Верес-Ривне
0 2
Житомир
29 юли 2023
- 14:00
Рух Лвов
2 1
Зоря Луханск
29 юли 2023
- 16:00
Металист 1925 Харков
1 2
Шахтьор Донецк
30 юли 2023
- 14:00
ЛНЗ Черкаси
0 2
Черноморец Одеса
30 юли 2023
- 16:00
Динамо Киев
4 1
Минай
30 юли 2023
- 18:00
Александрия
1 0
Кривбас
25 окт. 2023
- 14:00
Ворскла Полтава
2 3
Днипро-1
Кръг 2
2 авг. 2023
- 16:00
Верес-Ривне
1 1
Шахтьор Донецк
4 авг. 2023
- 16:00
Оболон
2 4
Динамо Киев
5 авг. 2023
- 14:00
Минай
0 3
ЛНЗ Черкаси
5 авг. 2023
- 18:00
Александрия
1 0
Металист 1925 Харков
6 авг. 2023
- 14:00
Днипро-1
2 1
Житомир
6 авг. 2023
- 16:00
Колос Коваливка
2 0
Черноморец Одеса
6 авг. 2023
- 16:00
Зоря Луханск
1 3
Кривбас
6 авг. 2023
- 18:00
Рух Лвов
4 1
Ворскла Полтава
Кръг 3
12 авг. 2023
- 14:00
Черноморец Одеса
2 0
Оболон
12 авг. 2023
- 16:00
Колос Коваливка
2 0
Верес-Ривне
12 авг. 2023
- 16:00
Житомир
0 1
Рух Лвов
13 авг. 2023
- 12:00
Минай
1 1
Днипро-1
13 авг. 2023
- 14:00
Ворскла Полтава
1 2
Зоря Луханск
13 авг. 2023
- 16:00
Кривбас
2 0
ЛНЗ Черкаси
14 авг. 2023
- 16:00
Шахтьор Донецк
2 1
Александрия
7 Дек. 2023
- 15:00
Динамо Киев
4 2
Металист 1925 Харков
Кръг 4
18 авг. 2023
- 16:00
ЛНЗ Черкаси
1 2
Житомир
18 авг. 2023
- 18:00
Зоря Луханск
0 0
Александрия
19 авг. 2023
- 14:00
Верес-Ривне
1 2
Ворскла Полтава
19 авг. 2023
- 16:00
Металист 1925 Харков
1 0
Минай
19 авг. 2023
- 18:00
Рух Лвов
1 1
Колос Коваливка
20 авг. 2023
- 14:00
Днипро-1
1 2
Оболон
20 авг. 2023
- 16:00
Черноморец Одеса
3 2
Динамо Киев
20 авг. 2023
- 18:00
Кривбас
3 3
Шахтьор Донецк
Кръг 5
26 авг. 2023
- 14:00
ЛНЗ Черкаси
0 1
Металист 1925 Харков
26 авг. 2023
- 16:00
Александрия
0 3
Житомир
27 авг. 2023
- 12:00
Минай
1 1
Зоря Луханск
27 авг. 2023
- 14:00
Колос Коваливка
0 2
Шахтьор Донецк
27 авг. 2023
- 16:00
Ворскла Полтава
2 1
Черноморец Одеса
28 авг. 2023
- 18:00
Оболон
0 0
Кривбас
1 Ное. 2023
- 18:00
Рух Лвов
0 2
Днипро-1
1 май 2024
- 15:30
Динамо Киев
3 0
Верес-Ривне
Кръг 6
1 сеп. 2023
- 16:00
Верес-Ривне
3 1
Черноморец Одеса
2 сеп. 2023
- 12:00
Минай
1 4
Шахтьор Донецк
2 сеп. 2023
- 14:00
Житомир
2 0
Оболон
2 сеп. 2023
- 16:00
Ворскла Полтава
1 0
Александрия
3 сеп. 2023
- 12:00
Днипро-1
0 0
ЛНЗ Черкаси
3 сеп. 2023
- 16:00
Колос Коваливка
0 3
Кривбас
3 сеп. 2023
- 18:00
Рух Лвов
1 1
Металист 1925 Харков
4 апр. 2024
- 15:30
Зоря Луханск
0 3
Динамо Киев
Кръг 7
15 сеп. 2023
- 17:30
Металист 1925 Харков
2 1
Зоря Луханск
16 сеп. 2023
- 14:00
Черноморец Одеса
1 0
Житомир
16 сеп. 2023
- 16:00
Шахтьор Донецк
1 0
Оболон
16 сеп. 2023
- 18:00
Александрия
1 1
Минай
17 сеп. 2023
- 12:00
ЛНЗ Черкаси
2 1
Рух Лвов
17 сеп. 2023
- 14:00
Днипро-1
1 1
Колос Коваливка
17 сеп. 2023
- 16:00
Кривбас
2 1
Верес-Ривне
18 сеп. 2023
- 16:00
Динамо Киев
2 0
Ворскла Полтава
Кръг 8
22 сеп. 2023
- 16:00
Оболон
0 0
Верес-Ривне
22 сеп. 2023
- 18:00
Александрия
1 5
Черноморец Одеса
23 сеп. 2023
- 12:00
ЛНЗ Черкаси
2 4
Динамо Киев
23 сеп. 2023
- 14:00
Житомир
2 1
Минай
23 сеп. 2023
- 16:00
Ворскла Полтава
1 4
Кривбас
23 сеп. 2023
- 18:00
Рух Лвов
1 1
Шахтьор Донецк
24 сеп. 2023
- 14:00
Зоря Луханск
0 1
Днипро-1
24 сеп. 2023
- 16:00
Металист 1925 Харков
0 0
Колос Коваливка
Кръг 9
30 сеп. 2023
- 14:00
Верес-Ривне
0 0
ЛНЗ Черкаси
30 сеп. 2023
- 16:00
Шахтьор Донецк
1 2
Ворскла Полтава
30 сеп. 2023
- 18:00
Черноморец Одеса
0 0
Зоря Луханск
1 окт. 2023
- 12:00
Минай
0 1
Оболон
1 окт. 2023
- 14:00
Кривбас
1 3
Рух Лвов
1 окт. 2023
- 16:00
Колос Коваливка
0 0
Житомир
1 окт. 2023
- 18:00
Динамо Киев
4 2
Александрия
2 окт. 2023
- 16:00
Днипро-1
1 0
Металист 1925 Харков
Кръг 10
6 окт. 2023
- 14:00
Житомир
3 2
Динамо Киев
7 окт. 2023
- 12:00
Днипро-1
2 0
Верес-Ривне
7 окт. 2023
- 14:00
ЛНЗ Черкаси
0 0
Александрия
7 окт. 2023
- 16:00
Колос Коваливка
0 0
Ворскла Полтава
8 окт. 2023
- 12:00
Оболон
1 0
Металист 1925 Харков
8 окт. 2023
- 14:00
Рух Лвов
0 0
Минай
8 окт. 2023
- 16:00
Кривбас
1 0
Черноморец Одеса
18 апр. 2024
- 15:30
Зоря Луханск
1 3
Шахтьор Донецк
Кръг 11
20 окт. 2023
- 16:00
Оболон
2 4
Зоря Луханск
20 окт. 2023
- 18:00
Металист 1925 Харков
1 3
Кривбас
21 окт. 2023
- 14:00
Черноморец Одеса
3 0
Минай
21 окт. 2023
- 16:00
Шахтьор Донецк
3 0
ЛНЗ Черкаси
21 окт. 2023
- 18:00
Александрия
0 1
Колос Коваливка
22 окт. 2023
- 12:00
Верес-Ривне
2 5
Рух Лвов
22 окт. 2023
- 14:00
Ворскла Полтава
0 3
Житомир
22 окт. 2023
- 16:00
Динамо Киев
0 1
Днипро-1
Кръг 12
28 окт. 2023
- 12:00
Кривбас
3 0
Днипро-1
28 окт. 2023
- 14:00
Колос Коваливка
1 1
Динамо Киев
28 окт. 2023
- 15:00
Зоря Луханск
0 1
Житомир
28 окт. 2023
- 17:00
Рух Лвов
0 0
Александрия
29 окт. 2023
- 13:00
ЛНЗ Черкаси
3 0
Оболон
29 окт. 2023
- 13:00
Минай
0 0
Верес-Ривне
29 окт. 2023
- 15:00
Ворскла Полтава
2 2
Металист 1925 Харков
1 май 2024
- 13:00
Черноморец Одеса
1 4
Шахтьор Донецк
Кръг 13
3 Ное. 2023
- 17:00
Динамо Киев
0 1
Шахтьор Донецк
4 Ное. 2023
- 13:00
ЛНЗ Черкаси
1 1
Колос Коваливка
5 Ное. 2023
- 13:00
Минай
0 0
Ворскла Полтава
5 Ное. 2023
- 15:00
Металист 1925 Харков
2 1
Черноморец Одеса
5 Ное. 2023
- 17:00
Верес-Ривне
2 2
Зоря Луханск
6 Ное. 2023
- 15:00
Житомир
1 1
Кривбас
6 Ное. 2023
- 17:00
Днипро-1
1 0
Александрия
6 Ное. 2023
- 19:00
Рух Лвов
2 2
Оболон
Кръг 14
10 Ное. 2023
- 17:00
Колос Коваливка
2 0
Минай
11 Ное. 2023
- 13:00
Оболон
0 1
Ворскла Полтава
11 Ное. 2023
- 15:00
Житомир
2 1
Металист 1925 Харков
11 Ное. 2023
- 17:00
Александрия
1 0
Верес-Ривне
12 Ное. 2023
- 13:00
Кривбас
0 2
Динамо Киев
12 Ное. 2023
- 14:00
Зоря Луханск
1 2
ЛНЗ Черкаси
12 Ное. 2023
- 17:00
Черноморец Одеса
2 3
Рух Лвов
12 Ное. 2023
- 19:00
Шахтьор Донецк
1 3
Днипро-1
Кръг 15
24 Ное. 2023
- 19:00
Шахтьор Донецк
0 0
Житомир
25 Ное. 2023
- 13:00
Минай
0 1
Кривбас
25 Ное. 2023
- 15:00
Верес-Ривне
4 3
Металист 1925 Харков
25 Ное. 2023
- 17:00
Ворскла Полтава
0 0
ЛНЗ Черкаси
26 Ное. 2023
- 15:00
Динамо Киев
2 0
Рух Лвов
27 Ное. 2023
- 17:00
Днипро-1
5 2
Черноморец Одеса
17 апр. 2024
- 18:00
Александрия
2 2
Оболон
9 май 2024
- 15:30
Колос Коваливка
0 1
Зоря Луханск
Кръг 16
1 Дек. 2023
- 17:00
Житомир
1 1
Верес-Ривне
2 Дек. 2023
- 13:00
Колос Коваливка
0 0
Оболон
2 Дек. 2023
- 15:00
Кривбас
2 1
Александрия
2 Дек. 2023
- 17:00
Днипро-1
1 2
Ворскла Полтава
3 Дек. 2023
- 15:00
Черноморец Одеса
1 3
ЛНЗ Черкаси
3 Дек. 2023
- 17:00
Шахтьор Донецк
2 0
Металист 1925 Харков
4 Дек. 2023
- 13:00
Зоря Луханск
0 0
Рух Лвов
17 апр. 2024
- 15:30
Минай
1 3
Динамо Киев
Кръг 17
8 Дек. 2023
- 15:00
Житомир
1 1
Днипро-1
8 Дек. 2023
- 17:00
Шахтьор Донецк
2 0
Верес-Ривне
9 Дек. 2023
- 15:00
Кривбас
2 2
Зоря Луханск
10 Дек. 2023
- 13:00
Ворскла Полтава
1 1
Рух Лвов
10 Дек. 2023
- 15:00
Черноморец Одеса
1 0
Колос Коваливка
11 Дек. 2023
- 14:00
Металист 1925 Харков
0 3
Александрия
11 Дек. 2023
- 15:00
Динамо Киев
2 0
Оболон
23 мар. 2024
- 15:30
ЛНЗ Черкаси
1 2
Минай
Кръг 18
23 февр. 2024
- 15:30
ЛНЗ Черкаси
0 3
Кривбас
25 февр. 2024
- 13:00
Днипро-1
1 1
Минай
25 февр. 2024
- 13:05
Верес-Ривне
0 2
Колос Коваливка
25 февр. 2024
- 15:30
Металист 1925 Харков
2 4
Динамо Киев
25 февр. 2024
- 18:00
Рух Лвов
1 1
Житомир
26 февр. 2024
- 13:00
Зоря Луханск
1 0
Ворскла Полтава
26 февр. 2024
- 13:00
Александрия
0 0
Шахтьор Донецк
26 февр. 2024
- 15:30
Оболон
1 1
Черноморец Одеса
Кръг 19
1 мар. 2024
- 18:00
Житомир
0 1
ЛНЗ Черкаси
2 мар. 2024
- 13:00
Минай
2 0
Металист 1925 Харков
2 мар. 2024
- 15:30
Ворскла Полтава
2 1
Верес-Ривне
2 мар. 2024
- 15:30
Динамо Киев
1 0
Черноморец Одеса
2 мар. 2024
- 18:00
Колос Коваливка
0 1
Рух Лвов
3 мар. 2024
- 13:00
Оболон
0 1
Днипро-1
3 мар. 2024
- 15:30
Александрия
0 0
Зоря Луханск
3 мар. 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
5 2
Кривбас
Кръг 20
7 мар. 2024
- 15:30
Зоря Луханск
2 0
Минай
7 мар. 2024
- 18:00
Верес-Ривне
1 1
Динамо Киев
8 мар. 2024
- 13:00
Днипро-1
0 1
Рух Лвов
8 мар. 2024
- 15:30
Металист 1925 Харков
1 1
ЛНЗ Черкаси
8 мар. 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
3 2
Колос Коваливка
9 мар. 2024
- 13:00
Черноморец Одеса
0 1
Ворскла Полтава
9 мар. 2024
- 15:30
Житомир
1 2
Александрия
9 мар. 2024
- 18:00
Кривбас
1 0
Оболон
Кръг 21
12 мар. 2024
- 13:00
ЛНЗ Черкаси
1 1
Днипро-1
12 мар. 2024
- 15:30
Динамо Киев
2 0
Зоря Луханск
12 мар. 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
2 0
Минай
15 мар. 2024
- 18:00
Александрия
1 0
Ворскла Полтава
16 мар. 2024
- 13:00
Металист 1925 Харков
1 4
Рух Лвов
16 мар. 2024
- 15:30
Оболон
1 0
Житомир
16 мар. 2024
- 18:00
Кривбас
1 0
Колос Коваливка
17 мар. 2024
- 13:00
Черноморец Одеса
0 1
Верес-Ривне
Кръг 22
30 мар. 2024
- 13:00
Оболон
0 3
Шахтьор Донецк
30 мар. 2024
- 15:30
Житомир
1 4
Черноморец Одеса
30 мар. 2024
- 18:00
Верес-Ривне
0 2
Кривбас
31 мар. 2024
- 13:00
Минай
2 2
Александрия
31 мар. 2024
- 15:30
Зоря Луханск
2 1
Металист 1925 Харков
31 мар. 2024
- 15:30
Ворскла Полтава
1 5
Динамо Киев
31 мар. 2024
- 18:00
Колос Коваливка
0 2
Днипро-1
1 апр. 2024
- 18:00
Рух Лвов
1 0
ЛНЗ Черкаси
Кръг 23
6 апр. 2024
- 15:30
Верес-Ривне
3 0
Оболон
7 апр. 2024
- 13:00
Черноморец Одеса
3 2
Александрия
7 апр. 2024
- 15:30
Колос Коваливка
1 1
Металист 1925 Харков
7 апр. 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
3 1
Рух Лвов
8 апр. 2024
- 13:00
Минай
2 3
Житомир
8 апр. 2024
- 15:30
Динамо Киев
1 1
ЛНЗ Черкаси
8 апр. 2024
- 18:00
Кривбас
1 1
Ворскла Полтава
9 апр. 2024
- 13:00
Днипро-1
2 2
Зоря Луханск
Кръг 24
13 апр. 2024
- 13:00
Оболон
1 1
Минай
13 апр. 2024
- 15:30
Александрия
0 1
Динамо Киев
13 апр. 2024
- 18:00
Рух Лвов
1 1
Кривбас
14 апр. 2024
- 13:00
Ворскла Полтава
0 1
Шахтьор Донецк
14 апр. 2024
- 15:30
Зоря Луханск
1 0
Черноморец Одеса
14 апр. 2024
- 18:00
Житомир
1 0
Колос Коваливка
15 апр. 2024
- 15:30
ЛНЗ Черкаси
1 0
Верес-Ривне
15 апр. 2024
- 18:00
Металист 1925 Харков
1 1
Днипро-1
Кръг 25
20 апр. 2024
- 15:30
Черноморец Одеса
1 2
Кривбас
20 апр. 2024
- 18:00
Ворскла Полтава
0 2
Колос Коваливка
21 апр. 2024
- 13:00
Верес-Ривне
1 1
Днипро-1
21 апр. 2024
- 15:30
Александрия
1 2
ЛНЗ Черкаси
21 апр. 2024
- 18:00
Динамо Киев
3 0
Житомир
22 апр. 2024
- 13:00
Минай
1 1
Рух Лвов
22 апр. 2024
- 15:30
Металист 1925 Харков
1 1
Оболон
22 апр. 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
2 1
Зоря Луханск
Кръг 26
27 апр. 2024
- 13:00
Минай
2 0
Черноморец Одеса
27 апр. 2024
- 13:00
Днипро-1
1 2
Динамо Киев
27 апр. 2024
- 15:30
ЛНЗ Черкаси
0 3
Шахтьор Донецк
27 апр. 2024
- 18:00
Рух Лвов
3 1
Верес-Ривне
28 апр. 2024
- 13:00
Зоря Луханск
0 0
Оболон
28 апр. 2024
- 15:30
Колос Коваливка
0 0
Александрия
28 апр. 2024
- 18:00
Кривбас
3 0
Металист 1925 Харков
29 апр. 2024
- 18:00
Житомир
1 0
Ворскла Полтава
Кръг 27
4 май 2024
- 13:00
Александрия
2 2
Рух Лвов
4 май 2024
- 15:30
Оболон
1 0
ЛНЗ Черкаси
4 май 2024
- 18:00
Металист 1925 Харков
3 2
Ворскла Полтава
5 май 2024
- 13:00
Житомир
1 1
Зоря Луханск
5 май 2024
- 15:30
Динамо Киев
5 0
Колос Коваливка
5 май 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
3 0
Черноморец Одеса
6 май 2024
- 13:00
Днипро-1
1 0
Кривбас
6 май 2024
- 18:00
Верес-Ривне
3 1
Минай
Кръг 28
11 май 2024
- 13:00
Ворскла Полтава
2 2
Минай
11 май 2024
- 15:30
Оболон
0 0
Рух Лвов
11 май 2024
- 18:00
Шахтьор Донецк
1 0
Динамо Киев
12 май 2024
- 13:00
Александрия
1 0
Днипро-1
12 май 2024
- 15:30
Черноморец Одеса
3 0
Металист 1925 Харков
13 май 2024
- 13:00
Кривбас
0 1
Житомир
13 май 2024
- 15:30
Колос Коваливка
1 3
ЛНЗ Черкаси
13 май 2024
- 18:00
Зоря Луханск
1 1
Верес-Ривне
Кръг 29
18 май 2024
- 15:30
Динамо Киев
3 1
Кривбас
19 май 2024
- 13:00
ЛНЗ Черкаси
2 1
Зоря Луханск
19 май 2024
- 15:30
Металист 1925 Харков
3 3
Житомир
19 май 2024
- 15:30
Минай
3 2
Колос Коваливка
19 май 2024
- 15:30
Верес-Ривне
2 2
Александрия
19 май 2024
- 15:30
Ворскла Полтава
3 1
Оболон
19 май 2024
- 15:30
Рух Лвов
2 0
Черноморец Одеса
19 май 2024
- 15:30
Днипро-1
1 1
Шахтьор Донецк
Кръг 30
24 май 2024
- 15:30
ЛНЗ Черкаси
1 0
Ворскла Полтава
25 май 2024
- 15:30
Кривбас
3 0
Минай
25 май 2024
- 15:30
Оболон
0 3
Александрия
25 май 2024
- 15:30
Черноморец Одеса
0 2
Днипро-1
25 май 2024
- 15:30
Зоря Луханск
0 1
Колос Коваливка
25 май 2024
- 15:30
Рух Лвов
1 2
Динамо Киев
25 май 2024
- 15:30
Житомир
2 0
Шахтьор Донецк
25 май 2024
- 15:30
Металист 1925 Харков
1 2
Верес-Ривне
Класиране
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
30
21
6
3
60
24
36
69
2
30
22
3
5
72
28
44
69
3
Кривбас
П З З З П
30
17
6
7
51
30
21
57
4
Днипро-1
З П З Р П
30
14
10
6
40
27
13
52
5
Житомир
П Р П Р П
30
14
8
8
39
30
9
50
6
Рух Лвов
П Р Р П З
30
12
13
5
44
31
13
49
7
30
11
8
11
31
34
-3
41
8
30
8
11
11
30
35
-5
35
9
30
9
7
14
30
45
-15
34
10
30
7
11
12
29
37
-8
32
11
30
7
11
12
22
31
-9
32
12
30
10
2
18
38
47
-9
32
13
30
6
10
14
31
46
-15
28
14
Оболон
Р П Р З З
30
5
11
14
18
41
-23
26
15
Минай
П З Р П З
30
4
11
15
26
50
-24
23
16
30
5
8
17
32
57
-25
23
Схема
show in full screen
Плейофи за оцеляване
club logo
Epitsentr Dunayivtsi
club logo
Верес-Ривне
1
1
1
3
2
4
club logo
Оболон
club logo
Livyi Bereh
1
0
1
1
2
1
Статистика на играчи
Статистика на съдиите
Играчи Клуб Позиция