Гърция: Супер лига 1

2022-2023
Шампионска група
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
10
7
3
0
18
3
15
24
2
10
4
5
1
9
4
5
17
3
10
5
2
3
17
10
7
17
4
ПАОК
З П Р П З
10
4
1
5
14
17
-3
13
5
Арис Солун
П З П З Р
10
3
2
5
17
17
0
11
6
Волос НФК
З З З З З
10
0
1
9
4
28
-24
1
АЕК Атина ФК
Панатинайкос
Олимпиакос Пирея
ПАОК
Арис Солун
Волос НФК
1 АЕК Атина ФК 0–0 0–0 4–0 3–1 4–0
2 Панатинайкос 0–0 2–0 1–1 1–1 0–0
3 Олимпиакос Пирея 1–3 1–0 3–1 2–2 5–0
4 ПАОК 0–1 1–2 0–1 3–2 4–2
5 Арис Солун 1–2 0–1 2–1 1–2 4–2
6 Волос НФК 0–1 0–2 0–3 0–2 0–3
Кръг 1
19 мар. 2023
- 18:30
Волос НФК
0 3
Олимпиакос Пирея
19 мар. 2023
- 20:00
Арис Солун
1 2
ПАОК
19 мар. 2023
- 22:30
АЕК Атина ФК
0 0
Панатинайкос
Кръг 2
2 апр. 2023
- 18:00
Панатинайкос
0 0
Волос НФК
2 апр. 2023
- 19:30
ПАОК
0 1
АЕК Атина ФК
2 апр. 2023
- 21:00
Олимпиакос Пирея
2 2
Арис Солун
Кръг 3
5 апр. 2023
- 18:00
Волос НФК
0 1
АЕК Атина ФК
5 апр. 2023
- 19:30
Арис Солун
0 1
Панатинайкос
5 апр. 2023
- 21:00
Олимпиакос Пирея
3 1
ПАОК
Кръг 4
9 апр. 2023
- 18:00
АЕК Атина ФК
3 1
Арис Солун
9 апр. 2023
- 20:30
ПАОК
4 2
Волос НФК
9 апр. 2023
- 21:00
Панатинайкос
2 0
Олимпиакос Пирея
Кръг 5
23 апр. 2023
- 17:30
Волос НФК
0 3
Арис Солун
23 апр. 2023
- 20:00
ПАОК
1 2
Панатинайкос
23 апр. 2023
- 21:00
Олимпиакос Пирея
1 3
АЕК Атина ФК
Кръг 6
26 апр. 2023
- 18:00
Волос НФК
0 2
Панатинайкос
26 апр. 2023
- 19:00
Арис Солун
2 1
Олимпиакос Пирея
26 апр. 2023
- 21:00
АЕК Атина ФК
4 0
ПАОК
Кръг 7
30 апр. 2023
- 20:00
Олимпиакос Пирея
5 0
Волос НФК
30 апр. 2023
- 20:00
Панатинайкос
0 0
АЕК Атина ФК
30 апр. 2023
- 20:00
ПАОК
3 2
Арис Солун
Кръг 8
3 май 2023
- 20:00
АЕК Атина ФК
0 0
Олимпиакос Пирея
3 май 2023
- 20:00
Арис Солун
4 2
Волос НФК
3 май 2023
- 20:00
Панатинайкос
1 1
ПАОК
Кръг 9
8 май 2023
- 21:00
Арис Солун
1 2
АЕК Атина ФК
8 май 2023
- 21:00
Волос НФК
0 2
ПАОК
8 май 2023
- 21:00
Олимпиакос Пирея
1 0
Панатинайкос
Кръг 10
14 май 2023
- 20:00
АЕК Атина ФК
4 0
Волос НФК
14 май 2023
- 20:00
Панатинайкос
1 1
Арис Солун
14 май 2023
- 20:00
ПАОК
0 1
Олимпиакос Пирея
Група изпадащи
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
ОФИ
П Р П Р П
7
4
3
0
14
7
7
15
2
Ламия
З П Р Р Р
7
3
3
1
10
8
2
12
3
ПАС Янина
Р П П П Р
7
3
2
2
9
9
0
11
4
Атромитос
Р З З П Р
7
2
3
2
9
7
2
9
5
Левадиакос
П Р Р Р Р
7
1
6
0
11
10
1
9
6
Ионикос
П Р З Р Р
7
2
3
2
8
9
-1
9
7
7
1
3
3
4
6
-2
6
8
7
0
1
6
6
15
-9
1
ОФИ
Ламия
ПАС Янина
Атромитос
Левадиакос
Ионикос
Астерас Триполис
Панетоликос
1 ОФИ 4–1 1–1 2–2 1–1
2 Ламия 2–0 1–0 1–1
3 ПАС Янина 0–1 1–0 3–2
4 Атромитос 2–3 1–1 2–0 2–0
5 Левадиакос 3–3 1–1 2–2
6 Ионикос 2–2 0–1 1–0
7 Астерас Триполис 0–0 1–1 0–1 2–1
8 Панетоликос 0–2 1–3 2–2 0–1
Кръг 1
18 мар. 2023
- 18:00
Астерас Триполис
2 1
Панетоликос
18 мар. 2023
- 18:30
ОФИ
1 1
Левадиакос
18 мар. 2023
- 20:30
Атромитос
2 0
Ионикос
18 мар. 2023
- 22:00
Ламия
2 0
ПАС Янина
Кръг 2
1 апр. 2023
- 17:00
Левадиакос
1 1
Атромитос
1 апр. 2023
- 17:30
Панетоликос
1 3
Ламия
1 апр. 2023
- 19:30
ПАС Янина
0 1
ОФИ
1 апр. 2023
- 21:00
Ионикос
1 0
Астерас Триполис
Кръг 3
8 апр. 2023
- 17:00
Атромитос
1 1
ПАС Янина
8 апр. 2023
- 17:30
ОФИ
4 1
Ламия
8 апр. 2023
- 19:30
Астерас Триполис
0 1
Левадиакос
8 апр. 2023
- 19:30
Панетоликос
0 1
Ионикос
Кръг 4
22 апр. 2023
- 19:15
Левадиакос
2 2
Ионикос
22 апр. 2023
- 19:15
ОФИ
1 1
Астерас Триполис
22 апр. 2023
- 19:15
ПАС Янина
3 2
Панетоликос
22 апр. 2023
- 19:15
Ламия
1 0
Атромитос
Кръг 5
29 апр. 2023
- 19:15
Астерас Триполис
0 0
Ламия
29 апр. 2023
- 19:15
Атромитос
2 3
ОФИ
29 апр. 2023
- 19:15
Ионикос
0 1
ПАС Янина
29 апр. 2023
- 19:15
Панетоликос
2 2
Левадиакос
Кръг 6
6 май 2023
- 20:00
Атромитос
2 0
Панетоликос
6 май 2023
- 20:00
ОФИ
2 2
Ионикос
6 май 2023
- 20:00
ПАС Янина
1 0
Астерас Триполис
6 май 2023
- 20:00
Ламия
1 1
Левадиакос
Кръг 7
13 май 2023
- 17:00
Панетоликос
0 2
ОФИ
13 май 2023
- 20:00
Астерас Триполис
1 1
Атромитос
13 май 2023
- 20:00
Ионикос
2 2
Ламия
13 май 2023
- 20:00
Левадиакос
3 3
ПАС Янина
Редовен сезон
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
26
19
4
3
38
12
26
61
2
26
19
2
5
51
14
37
59
3
26
16
8
2
53
14
39
56
4
ПАОК
Р П Р П П
26
15
9
2
43
15
28
54
5
Арис Солун
З П П З П
26
12
4
10
38
24
14
40
6
Волос НФК
П З Р П З
26
11
6
9
31
38
-7
39
7
26
7
8
11
26
38
-12
29
8
Атромитос
П З Р З З
26
7
8
11
25
29
-4
29
9
ОФИ
П З П З З
26
6
8
12
23
34
-11
26
10
26
4
13
9
19
30
-11
25
11
ПАС Янина
Р Р Р З З
26
4
11
11
24
41
-17
23
12
Ионикос
Р З З З П
26
4
6
16
16
42
-26
18
13
Ламия
З З Р П Р
26
2
11
13
13
45
-32
17
14
Левадиакос
З З Р З П
26
3
8
15
14
38
-24
17
- Qualification for the Play-off round
- Qualification for the Play-out round
show in full screen
Панатинайкос
АЕК Атина ФК
Олимпиакос Пирея
ПАОК
Арис Солун
Волос НФК
Панетоликос
Атромитос
ОФИ
Астерас Триполис
ПАС Янина
Ионикос
Ламия
Левадиакос
1 Панатинайкос 2–1 1–1 0–3 1–0 2–0 2–0 2–0 1–1 1–0 3–0 1–0 2–0 1–0
2 АЕК Атина ФК 1–0 1–3 2–0 3–0 0–1 4–1 1–0 3–0 2–0 2–0 4–1 3–0 3–0
3 Олимпиакос Пирея 0–0 0–0 1–2 1–0 1–1 6–1 2–0 2–1 5–0 2–0 3–1 2–0 6–0
4 ПАОК 1–2 2–0 0–0 1–0 3–0 1–0 2–1 0–0 2–2 2–0 6–0 1–0 3–2
5 Арис Солун 1–2 0–2 2–1 0–0 3–0 1–0 2–1 1–1 3–0 3–1 2–1 5–0 3–0
6 Волос НФК 1–5 0–4 0–4 0–1 2–0 2–3 2–1 0–1 3–3 2–1 2–0 1–1 2–1
7 Панетоликос 0–1 0–2 0–2 0–2 3–1 2–3 2–0 0–4 0–0 1–1 1–0 1–1 0–0
8 Атромитос 0–2 0–1 1–1 1–1 0–0 0–2 1–1 3–1 2–0 2–1 2–0 0–0 1–0
9 ОФИ 0–2 0–3 1–2 1–1 0–3 0–0 1–2 0–1 1–0 0–0 0–2 0–0 2–1
10 Астерас Триполис 1–0 1–1 0–0 2–2 0–2 0–0 0–0 1–1 2–0 1–1 1–0 3–0 0–0
11 ПАС Янина 0–1 2–1 2–2 0–0 0–4 0–1 1–4 1–1 2–2 2–1 0–0 1–1 2–1
12 Ионикос 1–1 1–2 0–2 0–3 1–0 0–1 1–1 1–4 0–2 1–0 2–2 1–1 0–0
13 Ламия 0–2 0–3 0–3 0–3 2–1 2–2 1–3 1–1 1–4 0–0 1–1 0–2 1–0
14 Левадиакос 0–1 0–2 0–1 1–1 1–1 0–3 0–0 2–1 2–0 1–1 1–3 1–0 0–0
Кръг 1
19 авг. 2022
- 21:30
Волос НФК
3 3
Астерас Триполис
20 авг. 2022
- 20:00
Атромитос
3 1
ОФИ
20 авг. 2022
- 21:30
Ламия
0 3
АЕК Атина ФК
20 авг. 2022
- 21:45
ПАОК
1 0
Панетоликос
21 авг. 2022
- 20:00
Панатинайкос
1 0
Ионикос
21 авг. 2022
- 20:30
Арис Солун
3 0
Левадиакос
21 авг. 2022
- 22:00
Олимпиакос Пирея
2 0
ПАС Янина
Кръг 2
26 авг. 2022
- 21:30
Ионикос
0 0
Левадиакос
27 авг. 2022
- 20:00
ПАС Янина
1 1
Ламия
27 авг. 2022
- 21:30
АЕК Атина ФК
0 1
Волос НФК
28 авг. 2022
- 19:00
Панетоликос
3 1
Арис Солун
28 авг. 2022
- 21:00
ОФИ
0 2
Панатинайкос
28 авг. 2022
- 21:45
ПАОК
2 1
Атромитос
29 авг. 2022
- 19:00
Астерас Триполис
0 0
Олимпиакос Пирея
Кръг 3
3 сеп. 2022
- 17:45
Ламия
0 0
Астерас Триполис
3 сеп. 2022
- 19:00
Олимпиакос Пирея
3 1
Ионикос
3 сеп. 2022
- 20:30
Панатинайкос
1 0
Левадиакос
4 сеп. 2022
- 18:30
Атромитос
1 1
Панетоликос
4 сеп. 2022
- 19:00
Волос НФК
0 1
ОФИ
4 сеп. 2022
- 21:30
АЕК Атина ФК
2 0
ПАС Янина
4 сеп. 2022
- 21:30
Арис Солун
0 0
ПАОК
Кръг 4
10 сеп. 2022
- 18:30
ОФИ
1 2
Панетоликос
10 сеп. 2022
- 19:15
ПАС Янина
2 1
Левадиакос
10 сеп. 2022
- 21:30
Ионикос
1 4
Атромитос
11 сеп. 2022
- 18:30
Олимпиакос Пирея
1 1
Волос НФК
11 сеп. 2022
- 21:30
Астерас Триполис
0 2
Арис Солун
11 сеп. 2022
- 21:30
Панатинайкос
2 1
АЕК Атина ФК
12 сеп. 2022
- 19:00
ПАОК
1 0
Ламия
Кръг 5
17 сеп. 2022
- 20:00
Атромитос
0 0
Ламия
17 сеп. 2022
- 20:00
Панетоликос
0 2
АЕК Атина ФК
17 сеп. 2022
- 21:30
Панатинайкос
3 0
ПАС Янина
18 сеп. 2022
- 18:00
Левадиакос
1 1
Астерас Триполис
18 сеп. 2022
- 19:00
ОФИ
1 1
ПАОК
18 сеп. 2022
- 20:00
Арис Солун
2 1
Олимпиакос Пирея
18 сеп. 2022
- 21:00
Волос НФК
2 0
Ионикос
Кръг 6
1 окт. 2022
- 19:30
Ламия
1 0
Левадиакос
2 окт. 2022
- 15:00
Астерас Триполис
2 0
ОФИ
2 окт. 2022
- 16:00
Олимпиакос Пирея
2 0
Атромитос
2 окт. 2022
- 19:30
Волос НФК
2 0
Арис Солун
2 окт. 2022
- 21:30
ПАОК
1 2
Панатинайкос
3 окт. 2022
- 18:00
ПАС Янина
1 4
Панетоликос
3 окт. 2022
- 20:00
АЕК Атина ФК
4 1
Ионикос
Кръг 7
8 окт. 2022
- 17:00
Панетоликос
2 3
Волос НФК
8 окт. 2022
- 19:30
Ионикос
1 1
Ламия
9 окт. 2022
- 16:00
ОФИ
1 2
Олимпиакос Пирея
9 окт. 2022
- 16:30
Левадиакос
1 1
ПАОК
9 окт. 2022
- 19:30
Панатинайкос
1 0
Астерас Триполис
9 окт. 2022
- 21:15
Арис Солун
0 2
АЕК Атина ФК
10 окт. 2022
- 18:00
Атромитос
2 1
ПАС Янина
Кръг 8
15 окт. 2022
- 17:00
Волос НФК
2 1
Левадиакос
15 окт. 2022
- 20:30
Арис Солун
2 1
Ионикос
16 окт. 2022
- 16:00
АЕК Атина ФК
1 0
Атромитос
16 окт. 2022
- 18:00
ПАС Янина
2 2
ОФИ
16 окт. 2022
- 19:30
Ламия
0 2
Панатинайкос
16 окт. 2022
- 20:30
Астерас Триполис
0 0
Панетоликос
17 окт. 2022
- 20:00
Олимпиакос Пирея
1 2
ПАОК
Кръг 9
22 окт. 2022
- 19:00
Атромитос
0 2
Волос НФК
22 окт. 2022
- 19:30
Панетоликос
0 2
Олимпиакос Пирея
23 окт. 2022
- 16:00
Ионикос
2 2
ПАС Янина
23 окт. 2022
- 19:30
Панатинайкос
1 0
Арис Солун
23 окт. 2022
- 19:30
ПАОК
2 2
Астерас Триполис
24 окт. 2022
- 18:00
Левадиакос
0 2
АЕК Атина ФК
24 окт. 2022
- 20:00
ОФИ
0 0
Ламия
Кръг 10
29 окт. 2022
- 17:00
Ионикос
1 1
Панетоликос
29 окт. 2022
- 19:30
Волос НФК
1 5
Панатинайкос
30 окт. 2022
- 17:00
Олимпиакос Пирея
2 0
Ламия
30 окт. 2022
- 17:30
Левадиакос
2 1
Атромитос
30 окт. 2022
- 20:30
АЕК Атина ФК
2 0
ПАОК
30 окт. 2022
- 21:30
Арис Солун
1 1
ОФИ
31 окт. 2022
- 19:00
ПАС Янина
2 1
Астерас Триполис
Кръг 11
5 Ное. 2022
- 16:45
Ламия
2 2
Волос НФК
5 Ное. 2022
- 19:30
ОФИ
0 2
Ионикос
5 Ное. 2022
- 20:00
Атромитос
0 0
Арис Солун
5 Ное. 2022
- 22:00
ПАОК
2 0
ПАС Янина
6 Ное. 2022
- 17:00
Панетоликос
0 0
Левадиакос
6 Ное. 2022
- 20:30
Панатинайкос
1 1
Олимпиакос Пирея
6 Ное. 2022
- 21:30
Астерас Триполис
1 1
АЕК Атина ФК
Кръг 12
8 Ное. 2022
- 21:00
Арис Солун
5 0
Ламия
9 Ное. 2022
- 18:00
Панетоликос
0 1
Панатинайкос
9 Ное. 2022
- 19:00
Атромитос
2 0
Астерас Триполис
9 Ное. 2022
- 21:00
АЕК Атина ФК
3 0
ОФИ
9 Ное. 2022
- 21:00
Левадиакос
0 1
Олимпиакос Пирея
10 Ное. 2022
- 20:00
Волос НФК
2 1
ПАС Янина
10 Ное. 2022
- 22:30
Ионикос
0 3
ПАОК
Кръг 13
13 Ное. 2022
- 17:00
ПАС Янина
0 4
Арис Солун
13 Ное. 2022
- 18:15
Панатинайкос
2 0
Атромитос
13 Ное. 2022
- 19:00
Ламия
1 3
Панетоликос
13 Ное. 2022
- 20:30
Олимпиакос Пирея
0 0
АЕК Атина ФК
13 Ное. 2022
- 22:30
ПАОК
3 0
Волос НФК
14 Ное. 2022
- 19:00
Астерас Триполис
1 0
Ионикос
14 Ное. 2022
- 20:30
ОФИ
2 1
Левадиакос
Кръг 14
21 Дек. 2022
- 16:00
Левадиакос
1 1
Арис Солун
21 Дек. 2022
- 18:00
АЕК Атина ФК
3 0
Ламия
21 Дек. 2022
- 18:00
Астерас Триполис
0 0
Волос НФК
21 Дек. 2022
- 21:00
ПАС Янина
2 2
Олимпиакос Пирея
21 Дек. 2022
- 22:30
Ионикос
1 1
Панатинайкос
22 Дек. 2022
- 18:00
ОФИ
0 1
Атромитос
22 Дек. 2022
- 20:30
Панетоликос
0 2
ПАОК
Кръг 15
28 Дек. 2022
- 18:00
Левадиакос
1 0
Ионикос
28 Дек. 2022
- 19:00
Олимпиакос Пирея
5 0
Астерас Триполис
28 Дек. 2022
- 20:30
Волос НФК
0 4
АЕК Атина ФК
28 Дек. 2022
- 21:00
Атромитос
1 1
ПАОК
28 Дек. 2022
- 22:30
Панатинайкос
1 1
ОФИ
29 Дек. 2022
- 19:00
Арис Солун
1 0
Панетоликос
29 Дек. 2022
- 19:30
Ламия
1 1
ПАС Янина
Кръг 16
3 ян. 2023
- 17:30
ОФИ
0 0
Волос НФК
3 ян. 2023
- 18:00
Левадиакос
0 1
Панатинайкос
3 ян. 2023
- 21:00
ПАС Янина
2 1
АЕК Атина ФК
3 ян. 2023
- 22:30
Ионикос
0 2
Олимпиакос Пирея
4 ян. 2023
- 18:00
Астерас Триполис
3 0
Ламия
4 ян. 2023
- 19:00
Панетоликос
2 0
Атромитос
4 ян. 2023
- 21:00
ПАОК
1 0
Арис Солун
Кръг 17
7 ян. 2023
- 18:30
Левадиакос
1 3
ПАС Янина
7 ян. 2023
- 20:30
Ламия
0 3
ПАОК
8 ян. 2023
- 17:00
Волос НФК
0 4
Олимпиакос Пирея
8 ян. 2023
- 18:00
Атромитос
2 0
Ионикос
8 ян. 2023
- 20:00
Арис Солун
3 0
Астерас Триполис
8 ян. 2023
- 20:30
АЕК Атина ФК
1 0
Панатинайкос
9 ян. 2023
- 18:00
Панетоликос
0 4
ОФИ
Кръг 18
14 ян. 2023
- 18:00
Ламия
1 1
Атромитос
14 ян. 2023
- 21:00
ПАОК
0 0
ОФИ
15 ян. 2023
- 17:00
АЕК Атина ФК
4 1
Панетоликос
15 ян. 2023
- 18:00
Астерас Триполис
0 0
Левадиакос
15 ян. 2023
- 20:30
Олимпиакос Пирея
1 0
Арис Солун
15 ян. 2023
- 21:30
ПАС Янина
0 1
Панатинайкос
16 ян. 2023
- 20:30
Ионикос
0 1
Волос НФК
Кръг 19
20 ян. 2023
- 21:30
Панетоликос
1 1
ПАС Янина
21 ян. 2023
- 18:00
ОФИ
1 0
Астерас Триполис
21 ян. 2023
- 21:00
Арис Солун
3 0
Волос НФК
22 ян. 2023
- 17:00
Ионикос
1 2
АЕК Атина ФК
22 ян. 2023
- 18:00
Левадиакос
0 0
Ламия
22 ян. 2023
- 20:30
Панатинайкос
0 3
ПАОК
22 ян. 2023
- 21:30
Атромитос
1 1
Олимпиакос Пирея
Кръг 20
28 ян. 2023
- 20:30
Волос НФК
2 3
Панетоликос
28 ян. 2023
- 21:00
ПАС Янина
1 1
Атромитос
29 ян. 2023
- 17:00
Олимпиакос Пирея
2 1
ОФИ
29 ян. 2023
- 20:30
АЕК Атина ФК
3 0
Арис Солун
30 ян. 2023
- 19:00
ПАОК
3 2
Левадиакос
30 ян. 2023
- 20:30
Ламия
0 2
Ионикос
30 ян. 2023
- 22:00
Астерас Триполис
1 0
Панатинайкос
Кръг 21
4 февр. 2023
- 18:00
ОФИ
0 0
ПАС Янина
4 февр. 2023
- 20:00
Ионикос
1 0
Арис Солун
5 февр. 2023
- 18:00
Панатинайкос
2 0
Ламия
5 февр. 2023
- 21:00
Панетоликос
0 0
Астерас Триполис
5 февр. 2023
- 21:30
ПАОК
0 0
Олимпиакос Пирея
6 февр. 2023
- 17:00
Левадиакос
0 3
Волос НФК
8 мар. 2023
- 18:30
Атромитос
0 1
АЕК Атина ФК
Кръг 22
11 февр. 2023
- 21:00
ПАС Янина
0 0
Ионикос
12 февр. 2023
- 17:00
Волос НФК
2 1
Атромитос
12 февр. 2023
- 21:00
Арис Солун
1 2
Панатинайкос
13 февр. 2023
- 18:00
Ламия
1 4
ОФИ
13 февр. 2023
- 19:00
Астерас Триполис
2 2
ПАОК
13 февр. 2023
- 19:30
АЕК Атина ФК
3 0
Левадиакос
13 февр. 2023
- 22:00
Олимпиакос Пирея
6 1
Панетоликос
Кръг 23
18 февр. 2023
- 18:00
Панатинайкос
2 0
Волос НФК
18 февр. 2023
- 21:00
Астерас Триполис
1 1
ПАС Янина
19 февр. 2023
- 17:00
Ламия
0 3
Олимпиакос Пирея
19 февр. 2023
- 20:30
Панетоликос
1 0
Ионикос
19 февр. 2023
- 21:30
ПАОК
2 0
АЕК Атина ФК
20 февр. 2023
- 19:00
Атромитос
1 0
Левадиакос
20 февр. 2023
- 20:30
ОФИ
0 3
Арис Солун
Кръг 24
24 февр. 2023
- 21:00
Волос НФК
1 1
Ламия
25 февр. 2023
- 18:30
АЕК Атина ФК
2 0
Астерас Триполис
25 февр. 2023
- 20:00
ПАС Янина
0 0
ПАОК
25 февр. 2023
- 21:30
Олимпиакос Пирея
0 0
Панатинайкос
26 февр. 2023
- 17:00
Ионикос
0 2
ОФИ
26 февр. 2023
- 17:00
Левадиакос
0 0
Панетоликос
26 февр. 2023
- 20:30
Арис Солун
2 1
Атромитос
Кръг 25
4 мар. 2023
- 21:00
Астерас Триполис
1 1
Атромитос
5 мар. 2023
- 17:00
Олимпиакос Пирея
6 0
Левадиакос
5 мар. 2023
- 18:00
ПАС Янина
0 1
Волос НФК
5 мар. 2023
- 18:30
Ламия
2 1
Арис Солун
5 мар. 2023
- 20:30
ОФИ
0 3
АЕК Атина ФК
5 мар. 2023
- 21:30
ПАОК
6 0
Ионикос
6 мар. 2023
- 20:30
Панатинайкос
2 0
Панетоликос
Кръг 26
12 мар. 2023
- 20:00
АЕК Атина ФК
1 3
Олимпиакос Пирея
12 мар. 2023
- 20:00
Арис Солун
3 1
ПАС Янина
12 мар. 2023
- 20:00
Атромитос
0 2
Панатинайкос
12 мар. 2023
- 20:00
Волос НФК
0 1
ПАОК
12 мар. 2023
- 20:00
Ионикос
1 0
Астерас Триполис
12 мар. 2023
- 20:00
Левадиакос
2 0
ОФИ
12 мар. 2023
- 20:00
Панетоликос
1 1
Ламия
Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари