Словения: Първа лига

2023-2024
Мачове
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
22 юли 2023
- 17:30
Мура
2 3
НК Домжале
22 юли 2023
- 17:30
НК Браво
2 0
Рогашка
22 юли 2023
- 20:15
Копер
2 1
Олимпия Любляна
23 юли 2023
- 17:30
Радомле
0 4
Марибор
23 юли 2023
- 20:15
Алуминий
2 2
Целе
Кръг 2
29 юли 2023
- 17:30
Копер
1 0
Радомле
29 юли 2023
- 20:15
Олимпия Любляна
5 0
Рогашка
30 юли 2023
- 17:30
НК Домжале
1 1
НК Браво
30 юли 2023
- 17:30
Марибор
1 0
Алуминий
30 юли 2023
- 20:15
Целе
5 0
Мура
Кръг 3
25 Ное. 2023
- 14:00
Рогашка
1 2
НК Домжале
25 Ное. 2023
- 18:30
Радомле
0 2
Олимпия Любляна
26 Ное. 2023
- 14:00
НК Браво
0 2
Целе
26 Ное. 2023
- 16:00
Мура
0 0
Марибор
26 Ное. 2023
- 18:30
Алуминий
3 2
Копер
Кръг 4
12 авг. 2023
- 17:30
Олимпия Любляна
2 1
НК Домжале
12 авг. 2023
- 20:15
Радомле
0 2
Алуминий
13 авг. 2023
- 17:30
Марибор
2 1
НК Браво
13 авг. 2023
- 20:15
Целе
2 0
Рогашка
14 авг. 2023
- 20:15
Копер
1 3
Мура
Кръг 5
18 авг. 2023
- 17:30
НК Браво
0 3
Копер
19 авг. 2023
- 17:30
Мура
0 2
Радомле
19 авг. 2023
- 20:15
Алуминий
4 5
Олимпия Любляна
20 авг. 2023
- 17:30
Рогашка
2 2
Марибор
20 авг. 2023
- 20:15
НК Домжале
1 2
Целе
Кръг 6
25 авг. 2023
- 20:15
Алуминий
0 1
Мура
26 авг. 2023
- 17:30
Копер
3 0
Рогашка
26 авг. 2023
- 20:15
Марибор
1 1
НК Домжале
27 авг. 2023
- 17:30
Олимпия Любляна
2 4
Целе
27 авг. 2023
- 20:15
Радомле
1 2
НК Браво
Кръг 7
2 сеп. 2023
- 15:00
НК Браво
2 0
Алуминий
2 сеп. 2023
- 17:30
НК Домжале
1 2
Копер
3 сеп. 2023
- 15:00
Рогашка
1 1
Радомле
3 сеп. 2023
- 17:30
Целе
2 0
Марибор
3 сеп. 2023
- 20:15
Мура
1 3
Олимпия Любляна
Кръг 8
16 сеп. 2023
- 15:00
Алуминий
1 2
Рогашка
16 сеп. 2023
- 17:30
Мура
1 1
НК Браво
16 сеп. 2023
- 20:15
Олимпия Любляна
2 1
Марибор
17 сеп. 2023
- 15:00
Радомле
3 1
НК Домжале
17 сеп. 2023
- 20:15
Копер
1 1
Целе
Кръг 9
22 сеп. 2023
- 17:30
НК Домжале
2 1
Алуминий
23 сеп. 2023
- 13:00
НК Браво
4 2
Олимпия Любляна
23 сеп. 2023
- 15:00
Рогашка
0 2
Мура
23 сеп. 2023
- 17:30
Целе
1 0
Радомле
24 сеп. 2023
- 20:15
Марибор
0 1
Копер
Кръг 10
27 сеп. 2023
- 15:00
Рогашка
2 0
НК Браво
27 сеп. 2023
- 17:30
Целе
1 3
Алуминий
27 сеп. 2023
- 20:15
НК Домжале
0 2
Мура
28 сеп. 2023
- 17:30
Марибор
3 1
Радомле
28 сеп. 2023
- 20:15
Олимпия Любляна
1 1
Копер
Кръг 11
30 сеп. 2023
- 15:00
НК Браво
3 2
НК Домжале
30 сеп. 2023
- 20:15
Мура
0 2
Целе
1 окт. 2023
- 15:00
Рогашка
0 2
Олимпия Любляна
1 окт. 2023
- 17:30
Радомле
1 1
Копер
1 окт. 2023
- 20:15
Алуминий
1 0
Марибор
Кръг 12
7 окт. 2023
- 17:30
Целе
2 1
НК Браво
7 окт. 2023
- 20:15
Марибор
3 1
Мура
8 окт. 2023
- 15:00
НК Домжале
3 0
Рогашка
8 окт. 2023
- 17:30
Олимпия Любляна
1 1
Радомле
8 окт. 2023
- 20:15
Копер
4 1
Алуминий
Кръг 13
21 окт. 2023
- 15:00
Рогашка
0 4
Целе
21 окт. 2023
- 20:15
НК Домжале
0 2
Олимпия Любляна
22 окт. 2023
- 15:00
НК Браво
2 1
Марибор
22 окт. 2023
- 17:30
Алуминий
0 2
Радомле
22 окт. 2023
- 20:15
Мура
2 2
Копер
Кръг 14
27 окт. 2023
- 17:30
Целе
3 1
НК Домжале
28 окт. 2023
- 17:30
Копер
1 1
НК Браво
28 окт. 2023
- 20:15
Марибор
2 1
Рогашка
29 окт. 2023
- 16:00
Радомле
1 1
Мура
29 окт. 2023
- 18:30
Олимпия Любляна
0 0
Алуминий
Кръг 15
4 Ное. 2023
- 14:00
Рогашка
0 1
Копер
4 Ное. 2023
- 16:00
Мура
1 0
Алуминий
4 Ное. 2023
- 18:30
НК Домжале
1 2
Марибор
5 Ное. 2023
- 14:00
НК Браво
0 2
Радомле
5 Ное. 2023
- 16:00
Целе
0 1
Олимпия Любляна
Кръг 16
10 Ное. 2023
- 18:30
Алуминий
1 1
НК Браво
11 Ное. 2023
- 16:00
Радомле
1 3
Рогашка
11 Ное. 2023
- 18:30
Копер
0 1
НК Домжале
12 Ное. 2023
- 16:00
Марибор
0 1
Целе
12 Ное. 2023
- 18:30
Олимпия Любляна
1 0
Мура
Кръг 17
2 Дек. 2023
- 16:00
НК Домжале
3 0
Радомле
3 Дек. 2023
- 14:00
НК Браво
2 0
Мура
3 Дек. 2023
- 16:00
Марибор
3 1
Олимпия Любляна
16 Дек. 2023
- 14:00
Рогашка
0 1
Алуминий
16 Дек. 2023
- 16:00
Целе
2 0
Копер
Кръг 18
5 Дек. 2023
- 18:30
Радомле
0 4
Целе
6 Дек. 2023
- 16:00
Алуминий
0 5
НК Домжале
6 Дек. 2023
- 18:30
Копер
3 3
Марибор
7 Дек. 2023
- 16:00
Мура
3 1
Рогашка
7 Дек. 2023
- 18:30
Олимпия Любляна
1 1
НК Браво
Кръг 19
9 Дек. 2023
- 16:00
Алуминий
1 3
Целе
10 Дек. 2023
- 14:00
НК Браво
3 2
Рогашка
10 Дек. 2023
- 16:00
Копер
2 4
Олимпия Любляна
10 Дек. 2023
- 18:30
Мура
1 0
НК Домжале
11 Дек. 2023
- 18:30
Радомле
2 2
Марибор
Кръг 20
10 февр. 2024
- 14:00
Олимпия Любляна
2 2
Рогашка
10 февр. 2024
- 16:00
НК Домжале
1 3
НК Браво
10 февр. 2024
- 18:30
Копер
0 1
Радомле
11 февр. 2024
- 16:00
Целе
4 1
Мура
11 февр. 2024
- 18:30
Марибор
7 0
Алуминий
Кръг 21
16 февр. 2024
- 18:30
Алуминий
1 2
Копер
17 февр. 2024
- 14:00
Рогашка
4 1
НК Домжале
17 февр. 2024
- 16:00
Радомле
1 3
Олимпия Любляна
18 февр. 2024
- 14:00
НК Браво
0 0
Целе
18 февр. 2024
- 16:00
Мура
0 2
Марибор
Кръг 22
20 февр. 2024
- 18:30
Радомле
1 2
Алуминий
21 февр. 2024
- 16:00
Олимпия Любляна
1 0
НК Домжале
22 февр. 2024
- 16:00
Целе
4 1
Рогашка
22 февр. 2024
- 18:30
Марибор
2 1
НК Браво
23 мар. 2024
- 21:15
Копер
2 1
Мура
Кръг 23
24 февр. 2024
- 18:30
Алуминий
0 4
Олимпия Любляна
25 февр. 2024
- 14:00
Рогашка
0 0
Марибор
25 февр. 2024
- 16:00
НК Домжале
2 1
Целе
25 февр. 2024
- 18:30
Мура
0 0
Радомле
26 февр. 2024
- 16:00
НК Браво
0 0
Копер
Кръг 24
1 мар. 2024
- 18:30
Алуминий
2 0
Мура
2 мар. 2024
- 16:00
Олимпия Любляна
1 1
Целе
2 мар. 2024
- 18:30
Марибор
3 0
НК Домжале
3 мар. 2024
- 16:00
Копер
1 2
Рогашка
3 мар. 2024
- 18:30
Радомле
0 1
НК Браво
Кръг 25
9 мар. 2024
- 16:00
НК Браво
0 0
Алуминий
9 мар. 2024
- 18:30
Целе
1 1
Марибор
10 мар. 2024
- 14:00
Рогашка
1 0
Радомле
10 мар. 2024
- 16:00
Мура
1 1
Олимпия Любляна
18 апр. 2024
- 17:00
НК Домжале
1 0
Копер
Кръг 26
13 мар. 2024
- 15:45
Мура
1 2
НК Браво
13 мар. 2024
- 17:45
Алуминий
0 1
Рогашка
13 мар. 2024
- 19:45
Радомле
2 0
НК Домжале
14 мар. 2024
- 17:45
Копер
1 3
Целе
17 апр. 2024
- 19:30
Олимпия Любляна
1 2
Марибор
Кръг 27
16 мар. 2024
- 16:00
НК Браво
1 1
Олимпия Любляна
16 мар. 2024
- 21:15
НК Домжале
2 0
Алуминий
17 мар. 2024
- 14:00
Рогашка
0 0
Мура
17 мар. 2024
- 16:00
Целе
2 1
Радомле
17 мар. 2024
- 18:30
Марибор
3 1
Копер
Кръг 28
29 мар. 2024
- 16:00
Рогашка
2 0
НК Браво
29 мар. 2024
- 18:30
Марибор
1 0
Радомле
29 мар. 2024
- 21:15
НК Домжале
3 5
Мура
30 мар. 2024
- 16:00
Олимпия Любляна
3 2
Копер
30 мар. 2024
- 18:30
Целе
2 2
Алуминий
Кръг 29
5 апр. 2024
- 21:15
Алуминий
0 2
Марибор
6 апр. 2024
- 16:00
Рогашка
2 3
Олимпия Любляна
6 апр. 2024
- 18:30
Радомле
1 1
Копер
6 апр. 2024
- 21:15
Мура
1 3
Целе
7 апр. 2024
- 16:00
НК Браво
1 3
НК Домжале
Кръг 30
9 апр. 2024
- 19:45
Марибор
5 0
Мура
10 апр. 2024
- 15:45
Целе
2 1
НК Браво
10 апр. 2024
- 17:45
НК Домжале
0 1
Рогашка
10 апр. 2024
- 19:45
Олимпия Любляна
2 2
Радомле
11 апр. 2024
- 17:45
Копер
2 1
Алуминий
Кръг 31
13 апр. 2024
- 16:00
Рогашка
1 2
Целе
14 апр. 2024
- 16:00
НК Браво
1 1
Марибор
14 апр. 2024
- 18:30
Мура
1 1
Копер
14 апр. 2024
- 21:15
НК Домжале
1 3
Олимпия Любляна
15 апр. 2024
- 18:30
Алуминий
1 1
Радомле
Кръг 32
20 апр. 2024
- 16:00
Радомле
1 2
Мура
20 апр. 2024
- 18:30
Олимпия Любляна
5 0
Алуминий
21 апр. 2024
- 16:00
Марибор
3 0
Рогашка
21 апр. 2024
- 18:30
Целе
2 3
НК Домжале
21 апр. 2024
- 21:15
Копер
0 0
НК Браво
Кръг 33
27 апр. 2024
- 18:30
НК Браво
1 1
Радомле
27 апр. 2024
- 21:15
НК Домжале
1 1
Марибор
28 апр. 2024
- 16:00
Целе
1 0
Олимпия Любляна
28 апр. 2024
- 18:30
Рогашка
2 2
Копер
29 апр. 2024
- 18:30
Мура
3 1
Алуминий
Кръг 34
4 май 2024
- 16:00
Алуминий
1 1
НК Браво
4 май 2024
- 18:30
Копер
3 1
НК Домжале
4 май 2024
- 21:15
Марибор
3 1
Целе
5 май 2024
- 16:00
Радомле
1 0
Рогашка
5 май 2024
- 18:30
Олимпия Любляна
0 0
Мура
Кръг 35
11 май 2024
- 16:00
Рогашка
1 4
Алуминий
11 май 2024
- 18:30
НК Домжале
1 1
Радомле
11 май 2024
- 21:15
Марибор
2 1
Олимпия Любляна
12 май 2024
- 16:00
Целе
2 1
Копер
12 май 2024
- 18:30
НК Браво
1 1
Мура
Кръг 36
18 май 2024
- 16:00
Мура
1 2
Рогашка
18 май 2024
- 16:00
Алуминий
1 3
НК Домжале
18 май 2024
- 16:00
Радомле
1 1
Целе
19 май 2024
- 18:30
Олимпия Любляна
0 1
НК Браво
19 май 2024
- 18:30
Копер
1 1
Марибор
Класиране
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Целе
З П З П Р
36
24
7
5
75
34
41
79
2
Марибор
П Р П П Р
36
20
10
6
69
32
37
70
3
36
18
10
8
69
44
25
64
4
НК Браво
Р Р Р Р П
36
12
14
10
42
42
0
50
5
Копер
Р Р П З Р
36
12
12
12
51
49
2
48
6
НК Домжале
П Р З Р П
36
13
4
19
52
60
-8
43
7
Мура
П П Р Р З
36
10
10
16
39
57
-18
40
8
Рогашка
З Р З З П
36
10
6
20
37
64
-27
36
9
Радомле
З Р П Р Р
36
7
12
17
33
51
-18
33
10
Алуминий
З З Р П З
36
8
7
21
37
71
-34
31
Схема
show in full screen
Плейоф за оцеляване
club logo
Nafta
club logo
RAD
-
-
-
-
Статистика на играчи
Статистика на съдиите
Играчи Клуб Позиция
Съдия Срещи Жълти картони Червени картони Нарушения
Всички НМ Всички НМ Всички НМ
М. Юг 18 64 3.6 4 0.2 213 11.8
D. Smajc 4 19 4.8 0 0 21 5.3
A. Borosak 4 16 4 1 0.3 31 7.8
D. Halilovic 1 3 3 0 0 0 0
M. Matosa 5 13 2.6 2 0.4 20 4
Н. Кайтазович 6 33 5.5 0 0 109 18.2
A. Bubek 9 42 4.7 3 0.3 101 11.2
С. Винчич 3 15 5 0 0 27 9
D. Sabanagic 4 14 3.5 0 0 20 5
A. Matković 8 27 3.4 1 0.1 49 6.1
B. Mertik 7 24 3.4 1 0.1 61 8.7
D. Šmajc 12 34 2.8 0 0 178 14.8
J. Anze 2 7 3.5 1 0.5 18 9
J. Zan 1 4 4 0 0 0 0
D. Balazic 3 6 2 0 0 69 23
N. Damjan 2 5 2.5 0 0 0 0
M. Tozan 2 5 2.5 1 0.5 0 0
Р. Обренович 2 6 3 0 0 0 0
A. Matkovic 2 6 3 0 0 30 15
M. Antič 7 25 3.6 1 0.1 95 13.6
D. Halilović 2 9 4.5 1 0.5 19 9.5
Р. Обренович 8 33 4.1 1 0.1 152 19
A. Sagrković 3 14 4.7 0 0 43 14.3
B. Kondić 4 16 4 1 0.3 53 13.3
A. Borošak 6 23 3.8 0 0 108 18
D. Balažič 5 14 2.8 0 0 26 5.2
M. Matoša 7 26 3.7 2 0.3 129 18.4
D. Šabanagić 5 12 2.4 1 0.2 52 10.4
С. Винчич 7 24 3.4 0 0 93 13.3
Ž. Jazbec 1 1 1 0 0 14 14
D. Novarlić 1 4 4 0 0 25 25
A. Jerič 1 7 7 0 0 16 16
Дисциплинарни точки
#
Клубове
Точки
1
Рогашка
Рогашка
82
1
1
89
2
Мура
Мура
65
1
4
87
3
Алуминий
Алуминий
71
0
3
86
4
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
68
2
1
77
5
Марибор
Марибор
70
3
0
76
6
Целе
Целе
65
2
1
74
7
Копер
Копер
65
0
0
65
8
НК Домжале
НК Домжале
61
1
0
63
9
Радомле
Радомле
59
1
0
61
10
НК Браво
НК Браво
56
1
0
58
Дисциплинарни точки на играчи
#
Играч
Точки
1
T. Martić
Алуминий
10
0
1
15
2
S. Jovanović
Алуминий
8
0
1
13
3
Леард Садриу
Мура
7
0
1
12
4
Ž. Trontelj
Мура
7
0
1
12
5
T. Alves Moreira
Рогашка
11
0
0
11
6
Жига Коус
Мура
5
0
1
10
7
Дейвид Суалехе
Олимпия Любляна
8
1
0
10
8
A. Ankrah
Копер
10
0
0
10
9
Нино Кутер
Целе
7
1
0
9
10
Юстас Ласицкас
Олимпия Любляна
4
0
1
9
11
Ž. Flis
Рогашка
9
0
0
9
12
Жан Карничник
Целе
8
0
0
8
13
Блаж Врховец
Марибор
8
0
0
8
14
Агустин Дофо
Олимпия Любляна
8
0
0
8
15
G. Jovan
Алуминий
3
0
1
8
Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление «» не е подходящ за играчи от България.
Препоръчваме ви
който предлага по-добри възможности. Пренасочваме Ви сега...
Вход / Регистрация
P