Лига Европа

2023-2024
Мачове
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
21 сеп. 2023
- 19:45
Юнион Сен Жилоа
1 1
Тулуза
21 сеп. 2023
- 19:45
Ласк Линц
1 3
Ливърпул
21 сеп. 2023
- 19:45
Панатинайкос
2 0
Виляреал
21 сеп. 2023
- 19:45
Рен
3 0
Макаби Хайфа
21 сеп. 2023
- 19:45
Сервет ФК
0 2
Славия Прага
21 сеп. 2023
- 19:45
Шериф Тираспол
1 2
АС Рома
21 сеп. 2023
- 19:45
Байер Леверкузен
4 0
БК Хакен
21 сеп. 2023
- 19:45
Карабах
1 0
Молде
21 сеп. 2023
- 22:00
Уест Хям
3 1
ТСЦ Бачка Топола
21 сеп. 2023
- 22:00
Олимпиакос Пирея
2 3
СК Фрайбург
21 сеп. 2023
- 22:00
Аякс
3 3
Марсилия
21 сеп. 2023
- 22:00
Брайтън
2 3
АЕК Атина ФК
21 сеп. 2023
- 22:00
Спарта Прага
3 2
Арис
21 сеп. 2023
- 22:00
Рейнджърс
1 0
Реал Бетис
21 сеп. 2023
- 22:00
Аталанта
2 0
Раков Ченстохова
21 сеп. 2023
- 22:00
Щурм Грац
1 2
Спортинг СП
Кръг 2
5 окт. 2023
- 19:45
СК Фрайбург
1 2
Уест Хям
5 окт. 2023
- 19:45
ТСЦ Бачка Топола
2 2
Олимпиакос Пирея
5 окт. 2023
- 19:45
Марсилия
2 2
Брайтън
5 окт. 2023
- 19:45
АЕК Атина ФК
1 1
Аякс
5 окт. 2023
- 19:45
Реал Бетис
2 1
Спарта Прага
5 окт. 2023
- 19:45
Арис
2 1
Рейнджърс
5 окт. 2023
- 19:45
Спортинг СП
1 2
Аталанта
5 окт. 2023
- 19:45
Раков Ченстохова
0 1
Щурм Грац
5 окт. 2023
- 22:00
Ливърпул
2 0
Юнион Сен Жилоа
5 окт. 2023
- 22:00
Тулуза
1 0
Ласк Линц
5 окт. 2023
- 22:00
Виляреал
1 0
Рен
5 окт. 2023
- 22:00
Макаби Хайфа
0 0
Панатинайкос
5 окт. 2023
- 22:00
АС Рома
4 0
Сервет ФК
5 окт. 2023
- 22:00
Славия Прага
6 0
Шериф Тираспол
5 окт. 2023
- 22:00
БК Хакен
0 1
Карабах
5 окт. 2023
- 22:00
Молде
1 2
Байер Леверкузен
Кръг 3
26 окт. 2023
- 19:45
Олимпиакос Пирея
2 1
Уест Хям
26 окт. 2023
- 19:45
ТСЦ Бачка Топола
1 3
СК Фрайбург
26 окт. 2023
- 19:45
Марсилия
3 1
АЕК Атина ФК
26 окт. 2023
- 19:45
Спарта Прага
0 0
Рейнджърс
26 окт. 2023
- 19:45
Арис
0 1
Реал Бетис
26 окт. 2023
- 19:45
Щурм Грац
2 2
Аталанта
26 окт. 2023
- 19:45
Раков Ченстохова
1 1
Спортинг СП
26 окт. 2023
- 19:45
Молде
5 1
БК Хакен
26 окт. 2023
- 22:00
Брайтън
2 0
Аякс
26 окт. 2023
- 22:00
Юнион Сен Жилоа
2 1
Ласк Линц
26 окт. 2023
- 22:00
Ливърпул
5 1
Тулуза
26 окт. 2023
- 22:00
Панатинайкос
1 2
Рен
26 окт. 2023
- 22:00
АС Рома
2 0
Славия Прага
26 окт. 2023
- 22:00
Шериф Тираспол
1 1
Сервет ФК
26 окт. 2023
- 22:00
Байер Леверкузен
5 1
Карабах
6 Дек. 2023
- 22:00
Виляреал
0 0
Макаби Хайфа
Кръг 4
9 Ное. 2023
- 19:45
Аякс
0 2
Брайтън
9 Ное. 2023
- 19:45
Ласк Линц
3 0
Юнион Сен Жилоа
9 Ное. 2023
- 19:45
Тулуза
3 2
Ливърпул
9 Ное. 2023
- 19:45
Рен
3 1
Панатинайкос
9 Ное. 2023
- 19:45
Макаби Хайфа
1 2
Виляреал
9 Ное. 2023
- 19:45
Сервет ФК
2 1
Шериф Тираспол
9 Ное. 2023
- 19:45
Славия Прага
2 0
АС Рома
9 Ное. 2023
- 19:45
Карабах
0 1
Байер Леверкузен
9 Ное. 2023
- 22:00
СК Фрайбург
5 0
ТСЦ Бачка Топола
9 Ное. 2023
- 22:00
Уест Хям
1 0
Олимпиакос Пирея
9 Ное. 2023
- 22:00
АЕК Атина ФК
0 2
Марсилия
9 Ное. 2023
- 22:00
Реал Бетис
4 1
Арис
9 Ное. 2023
- 22:00
Рейнджърс
2 1
Спарта Прага
9 Ное. 2023
- 22:00
Аталанта
1 0
Щурм Грац
9 Ное. 2023
- 22:00
Спортинг СП
2 1
Раков Ченстохова
9 Ное. 2023
- 22:00
БК Хакен
1 3
Молде
Кръг 5
30 Ное. 2023
- 19:45
СК Фрайбург
5 0
Олимпиакос Пирея
30 Ное. 2023
- 19:45
ТСЦ Бачка Топола
0 1
Уест Хям
30 Ное. 2023
- 19:45
АЕК Атина ФК
0 1
Брайтън
30 Ное. 2023
- 19:45
Спарта Прага
1 0
Реал Бетис
30 Ное. 2023
- 19:45
Аталанта
1 1
Спортинг СП
30 Ное. 2023
- 19:45
Щурм Грац
0 1
Раков Ченстохова
30 Ное. 2023
- 19:45
Макаби Хайфа
0 3
Рен
30 Ное. 2023
- 22:00
Марсилия
4 3
Аякс
30 Ное. 2023
- 22:00
Рейнджърс
1 1
Арис
30 Ное. 2023
- 22:00
Ливърпул
4 0
Ласк Линц
30 Ное. 2023
- 22:00
Тулуза
0 0
Юнион Сен Жилоа
30 Ное. 2023
- 22:00
Виляреал
3 2
Панатинайкос
30 Ное. 2023
- 22:00
Сервет ФК
1 1
АС Рома
30 Ное. 2023
- 22:00
Шериф Тираспол
2 3
Славия Прага
30 Ное. 2023
- 22:00
Молде
2 2
Карабах
30 Ное. 2023
- 22:00
БК Хакен
0 2
Байер Леверкузен
Кръг 6
14 Дек. 2023
- 19:45
Юнион Сен Жилоа
2 1
Ливърпул
14 Дек. 2023
- 19:45
Ласк Линц
1 2
Тулуза
14 Дек. 2023
- 19:45
Рен
2 3
Виляреал
14 Дек. 2023
- 19:45
Панатинайкос
1 2
Макаби Хайфа
14 Дек. 2023
- 19:45
АС Рома
3 0
Шериф Тираспол
14 Дек. 2023
- 19:45
Славия Прага
4 0
Сервет ФК
14 Дек. 2023
- 19:45
Байер Леверкузен
5 1
Молде
14 Дек. 2023
- 19:45
Карабах
2 1
БК Хакен
14 Дек. 2023
- 22:00
Уест Хям
2 0
СК Фрайбург
14 Дек. 2023
- 22:00
Олимпиакос Пирея
5 2
ТСЦ Бачка Топола
14 Дек. 2023
- 22:00
Аякс
3 1
АЕК Атина ФК
14 Дек. 2023
- 22:00
Брайтън
1 0
Марсилия
14 Дек. 2023
- 22:00
Реал Бетис
2 3
Рейнджърс
14 Дек. 2023
- 22:00
Арис
1 3
Спарта Прага
14 Дек. 2023
- 22:00
Спортинг СП
3 0
Щурм Грац
14 Дек. 2023
- 22:00
Раков Ченстохова
0 4
Аталанта
Класиране
Group #1
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Ливърпул
П П З П З
6
4
0
2
17
7
10
12
2
Тулуза
П З П Р П
6
3
2
1
8
9
-1
11
3
6
2
2
2
5
8
-3
8
4
Ласк Линц
З З П З З
6
1
0
5
6
12
-6
3
Group #2
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Виляреал
П П П Р П
6
4
1
1
9
7
2
13
2
Рен
З П П П З
6
4
0
2
13
6
7
12
3
6
1
2
3
3
9
-6
5
4
6
1
1
4
7
10
-3
4
Group #3
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
6
5
0
1
17
4
13
15
2
АС Рома
П П З Р П
6
4
1
1
12
4
8
13
3
Сервет ФК
З Р П Р З
6
1
2
3
4
13
-9
5
4
6
0
1
5
5
17
-12
1
Group #4
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
6
6
0
0
19
3
16
18
2
Карабах
П З З Р П
6
3
1
2
7
9
-2
10
3
Молде
З П П Р З
6
2
1
3
12
12
0
7
4
БК Хакен
З З З З З
6
0
0
6
3
17
-14
0
Group #5
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Уест Хям
П З П П П
6
5
0
1
10
4
6
15
2
6
4
0
2
17
7
10
12
3
6
2
1
3
11
14
-3
7
4
6
0
1
5
6
19
-13
1
Group #6
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Брайтън
Р П П П П
6
4
1
1
10
5
5
13
2
Марсилия
Р П П П З
6
3
2
1
14
10
4
11
3
Аякс
Р З З З П
6
1
2
3
10
13
-3
5
4
6
1
1
4
6
12
-6
4
Group #7
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Рейнджърс
З Р П Р П
6
3
2
1
8
6
2
11
2
6
3
1
2
9
7
2
10
3
Реал Бетис
П П П З З
6
3
0
3
9
7
2
9
4
Арис
П З З Р З
6
1
1
4
7
13
-6
4
Group #8
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
Аталанта
П Р П Р П
6
4
2
0
12
4
8
14
2
6
3
2
1
10
6
4
11
3
Щурм Грац
П Р З З З
6
1
1
4
4
9
-5
4
4
6
1
1
4
3
10
-7
4
Схема
show in full screen
1/8 финали
club logo
SPO
club logo
ATA
1
1
1
2
2
3
club logo
SPA
club logo
LIV
1
5
1
6
2
11
club logo
ROM
club logo
BRI
4
0
0
1
4
1
club logo
KAR
club logo
BAY
2
2
2
3
4
5
club logo
MAR
club logo
VIL
4
0
1
3
5
3
club logo
BEN
club logo
RAN
2
2
1
0
3
2
club logo
FRE
club logo
WES
1
0
0
5
1
5
club logo
MIL
club logo
SLA
4
2
3
1
7
3
Четвъртфинали
club logo
BEN
club logo
MAR
2
1
0(2)
1(3)
2
2
club logo
LIV
club logo
ATA
0
3
1
0
1
3
club logo
MIL
club logo
ROM
0
1
1
2
1
3
club logo
BAY
club logo
WES
2
0
1
1
3
1
Полуфинали
club logo
MAR
club logo
ATA
1
1
0
3
1
4
club logo
ROM
club logo
BAY
0
2
2
2
2
4
Финал
club logo
ATA
club logo
BAY
3
0
Статистика на играчи
Статистика на съдиите
Играчи Клуб Позиция
Съдия Срещи Жълти картони Червени картони Нарушения
Всички НМ Всички НМ Всички НМ
И. Ковач 2 15 7.5 0 0 57 28.5
Ж. Гил Манзано 2 9 4.5 0 0 53 26.5
Д. Десмънд Макели 1 7 7 0 0 13 13
Д. Зиберт 3 11 3.7 0 0 80 26.7
Ф. Летексие 4 18 4.5 0 0 79 19.8
С. Марчиняк 1 6 6 1 1 25 25
Х. Мария Санчес Мартинес 3 19 6.3 0 0 83 27.7
Ф. Цвайер 2 15 7.5 0 0 60 30
К. Тюрпен 1 5 5 0 0 22 22
Х. Умут Мелер 2 4 2 1 0.5 39 19.5
А. Соареш Диаш 2 3 1.5 0 0 32 16
М. Оливър 2 7 3.5 0 0 41 20.5
С. Шарер 2 4 2 1 0.5 46 23
А. Тейлър 3 12 4 3 1 57 19
И. Крузляк 3 6 2 0 0 68 22.7
М. Гуида 2 4 2 0 0 41 20.5
Г. Ниберг 3 15 5 1 0.3 77 25.7
С. Гозубуюк 1 5 5 1 1 27 27
Т. Щилер 4 22 5.5 2 0.5 94 23.5
А. Ернандес 4 22 5.5 1 0.3 86 21.5
Б. Бастиен 3 6 2 1 0.3 59 19.7
J. Pedro Da Silva Pinheiro 1 3 3 0 0 22 22
Р. Обренович 2 9 4.5 0 0 47 23.5
М. Мариани 2 6 3 1 0.5 39 19.5
Г. Кабаков 4 27 6.8 2 0.5 107 26.8
Н. Дабанович 4 11 2.8 0 0 91 22.8
Б. Франковски 2 6 3 0 0 43 21.5
Д. Румсас 1 7 7 1 1 25 25
М. Крог 3 5 1.7 1 0.3 79 26.3
P. Radu Marian 1 5 5 0 0 21 21
Е. Ламбрехтс 3 15 5 0 0 76 25.3
Ж. Педро Пинейро 2 7 3.5 0 0 39 19.5
К. Поусън 3 19 6.3 0 0 66 22
С. Йованович 1 5 5 0 0 21 21
Х. Осмерс 3 14 4.7 1 0.3 68 22.7
У. Колъм 3 17 5.7 1 0.3 73 24.3
Е. Йорджи 3 10 3.3 1 0.3 70 23.3
О. Гринфийлд 2 5 2.5 0 0 56 28
Ф. Мареска 1 5 5 0 0 26 26
A. Karaoglan 2 11 5.5 0 0 52 26
Дж. Бризард 4 9 2.3 0 0 101 25.3
Н. Уолш 3 14 4.7 0 0 81 27
Р. Джоунс 1 2 2 0 0 19 19
Дж. Джаха 1 2 2 1 1 24 24
С. Соца 2 8 4 1 0.5 55 27.5
Р. Саджи 3 15 5 1 0.3 72 24
У. Шнидер 2 2 1 0 0 35 17.5
М. Юг 3 18 6 0 0 66 22
Д. Стефански 2 12 6 1 0.5 65 32.5
C. Чиочирка 1 6 6 0 0 26 26
Дж. Вайнбергер 1 1 1 0 0 20 20
И. Пелйто 1 3 3 0 0 18 18
А. Линдаут 2 9 4.5 0 0 53 26.5
Ф. Глова 4 13 3.3 1 0.3 83 20.8
Х. Фесник 3 14 4.7 0 0 80 26.7
М. Ал-Хаким 2 4 2 0 0 34 17
Д. Маса 1 8 8 0 0 21 21
Д. Робъртсън 1 2 2 0 0 14 14
M. Balakin 2 12 6 0 0 43 21.5
M. Lukjancukas 2 6 3 1 0.5 39 19.5
Е. Ескас 1 3 3 0 0 24 24
Дж. Брукс 1 2 2 0 0 25 25
А. Трейманис 2 13 6.5 1 0.5 46 23
А. Агаев 2 8 4 0 0 50 25
С. Щегеман 1 5 5 0 0 19 19
Д. Струкан 2 10 5 1 0.5 49 24.5
А. Папапетру 3 10 3.3 1 0.3 60 20
Х. Лехнер 1 6 6 0 0 32 32
А. Нобре 2 8 4 1 0.5 45 22.5
И. Паяч 1 1 1 0 0 31 31
У. Делажод 2 8 4 1 0.5 46 23
С. Гишамер 1 2 2 0 0 21 21
К. Тохвер 2 18 9 0 0 44 22
Л. Висер 2 9 4.5 1 0.5 42 21
Р. Райншрайбер 2 2 1 0 0 35 17.5
М. Ди Бело 2 6 3 0 0 50 25
Г. Круашвили 1 7 7 0 0 27 27
Дж. Бийтън 1 6 6 0 0 25 25
Т. Мартинс 1 4 4 0 0 28 28
Д. Макели 1 1 1 0 0 16 16
И. Кружляк 1 5 5 0 0 34 34
Х. Мелер 1 8 8 0 0 20 20
Д. Румшас 1 3 3 0 0 27 27
Р. Обренович 1 0 0 0 0 10 10
Дж. Гил 1 2 2 0 0 26 26
Т. Богнар 1 6 6 0 0 0 0
Н. Уолш 1 3 3 1 1 20 20
М. Ал Хаким 1 1 1 0 0 15 15
М. Балакин 1 4 4 0 0 15 15
Х. Фешник 1 5 5 0 0 24 24
Картони - клубове
#
Клубове
Точки
1
Карабах
Карабах
32
1
2
44
2
АС Рома
АС Рома
29
0
1
34
3
Славия Прага
Славия Прага
15
0
3
30
4
АЕК Атина ФК
АЕК Атина ФК
23
1
1
30
5
Шериф Тираспол
Шериф Тираспол
25
2
0
29
6
Олимпиакос Пирея
Олимпиакос Пирея
26
1
0
28
7
Аталанта
Аталанта
28
0
0
28
8
Виляреал
Виляреал
26
1
0
28
9
Тулуза
Тулуза
22
2
0
26
10
Байер Леверкузен
Байер Леверкузен
24
0
0
24
11
Спарта Прага
Спарта Прага
24
0
0
24
12
Рен
Рен
18
0
1
23
13
Арис
Арис
22
0
0
22
14
Аякс
Аякс
15
1
1
22
15
Марсилия
Марсилия
22
0
0
22
16
Брайтън
Брайтън
22
0
0
22
17
Макаби Хайфа
Макаби Хайфа
21
0
0
21
18
Уест Хям
Уест Хям
21
0
0
21
19
Рейнджърс
Рейнджърс
19
0
0
19
20
Ласк Линц
Ласк Линц
19
0
0
19
21
АС Милан
АС Милан
17
0
0
17
22
Реал Бетис
Реал Бетис
16
0
0
16
23
Юнион Сен Жилоа
Юнион Сен Жилоа
15
0
0
15
24
БК Хакен
БК Хакен
12
1
0
14
25
Галатасарай
Галатасарай
4
0
2
14
26
Спортинг СП
Спортинг СП
9
0
1
14
27
Раков Ченстохова
Раков Ченстохова
9
0
1
14
28
Щурм Грац
Щурм Грац
11
1
0
13
29
СК Фрайбург
СК Фрайбург
12
0
0
12
30
ТСЦ Бачка Топола
ТСЦ Бачка Топола
10
1
0
12
31
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
9
1
0
11
32
Сервет ФК
Сервет ФК
11
0
0
11
33
Бенфика
Бенфика
10
0
0
10
34
Ливърпул
Ливърпул
9
0
0
9
35
Молде
Молде
9
0
0
9
36
Шахтьор Донецк
Шахтьор Донецк
9
0
0
9
37
Слован Братислава
Слован Братислава
9
0
0
9
38
Панатинайкос
Панатинайкос
9
0
0
9
39
ФК Астана
ФК Астана