Латвия: Суперлига

2024
Мачове
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
8 мар. 2024
- 18:00
Ауда
1 2
РФС
9 мар. 2024
- 14:00
ФК Лиепая
0 2
Тукумс 2000
9 мар. 2024
- 16:00
Йелгава
0 0
БФК Даугавпилс
10 мар. 2024
- 13:00
Гробиня
0 1
Рига
10 мар. 2024
- 15:00
Метта/ЛУ
0 2
Валмиера
Кръг 2
15 мар. 2024
- 18:00
РФС
0 1
Валмиера
16 мар. 2024
- 13:00
Метта/ЛУ
2 0
ФК Лиепая
16 мар. 2024
- 15:00
Рига
1 0
Ауда
16 мар. 2024
- 16:00
БФК Даугавпилс
2 0
Гробиня
17 мар. 2024
- 14:00
Йелгава
2 3
Тукумс 2000
Кръг 3
29 мар. 2024
- 16:00
Йелгава
0 1
Метта/ЛУ
30 мар. 2024
- 14:00
ФК Лиепая
0 3
РФС
30 мар. 2024
- 16:00
БФК Даугавпилс
3 1
Тукумс 2000
31 мар. 2024
- 14:00
Гробиня
1 1
Ауда
31 мар. 2024
- 16:00
Валмиера
2 1
Рига
Кръг 4
3 апр. 2024
- 17:00
Метта/ЛУ
0 1
БФК Даугавпилс
3 апр. 2024
- 19:00
РФС
5 1
Йелгава
4 апр. 2024
- 17:00
Тукумс 2000
2 0
Гробиня
4 апр. 2024
- 18:00
Рига
4 0
ФК Лиепая
5 апр. 2024
- 18:00
Ауда
3 1
Валмиера
Кръг 5
7 апр. 2024
- 15:00
БФК Даугавпилс
1 1
РФС
8 апр. 2024
- 17:00
Тукумс 2000
0 0
Метта/ЛУ
8 апр. 2024
- 19:00
Рига
2 0
Йелгава
9 апр. 2024
- 17:00
Валмиера
1 1
Гробиня
9 апр. 2024
- 18:00
ФК Лиепая
1 0
Ауда
Кръг 6
12 апр. 2024
- 18:00
Рига
2 0
БФК Даугавпилс
12 апр. 2024
- 19:00
РФС
5 0
Тукумс 2000
13 апр. 2024
- 16:00
Гробиня
3 0
Метта/ЛУ
13 апр. 2024
- 18:00
Йелгава
0 0
Ауда
14 апр. 2024
- 16:00
Валмиера
0 1
ФК Лиепая
Кръг 7
16 апр. 2024
- 17:30
Тукумс 2000
2 1
Рига
17 апр. 2024
- 17:30
Ауда
1 0
БФК Даугавпилс
17 апр. 2024
- 19:30
РФС
2 0
Метта/ЛУ
18 апр. 2024
- 17:30
Гробиня
3 2
ФК Лиепая
18 апр. 2024
- 19:30
Йелгава
0 3
Валмиера
Кръг 8
21 апр. 2024
- 14:00
Метта/ЛУ
1 2
Рига
21 апр. 2024
- 16:00
Ауда
2 0
Тукумс 2000
22 апр. 2024
- 17:30
Валмиера
0 1
БФК Даугавпилс
23 апр. 2024
- 13:00
Гробиня
0 4
РФС
23 апр. 2024
- 17:30
ФК Лиепая
0 1
Йелгава
Кръг 9
26 апр. 2024
- 18:00
Метта/ЛУ
1 3
Ауда
27 апр. 2024
- 16:00
Тукумс 2000
1 2
Валмиера
27 апр. 2024
- 19:00
Рига
1 2
РФС
28 апр. 2024
- 14:00
БФК Даугавпилс
0 0
ФК Лиепая
28 апр. 2024
- 16:00
Йелгава
2 1
Гробиня
Кръг 10
1 май 2024
- 16:00
РФС
2 1
Ауда
1 май 2024
- 18:30
Метта/ЛУ
1 1
Валмиера
2 май 2024
- 18:00
Тукумс 2000
0 0
ФК Лиепая
2 май 2024
- 19:00
Рига
2 0
Гробиня
3 май 2024
- 18:00
БФК Даугавпилс
1 0
Йелгава
Кръг 11
5 май 2024
- 14:00
Валмиера
2 0
РФС
5 май 2024
- 16:00
Ауда
1 2
Рига
6 май 2024
- 16:00
ФК Лиепая
1 2
Метта/ЛУ
7 май 2024
- 17:30
Гробиня
1 3
БФК Даугавпилс
7 май 2024
- 18:00
Тукумс 2000
2 1
Йелгава
Кръг 12
10 май 2024
- 18:00
РФС
4 1
ФК Лиепая
10 май 2024
- 20:00
Рига
1 1
Валмиера
11 май 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
3 0
Йелгава
11 май 2024
- 18:00
Гробиня
2 2
Ауда
12 май 2024
- 15:00
БФК Даугавпилс
4 1
Тукумс 2000
Кръг 13
14 май 2024
- 18:00
ФК Лиепая
1 1
Рига
15 май 2024
- 17:30
Валмиера
2 1
Ауда
15 май 2024
- 18:30
Йелгава
1 2
РФС
16 май 2024
- 18:00
Тукумс 2000
1 2
Гробиня
16 май 2024
- 18:00
БФК Даугавпилс
4 0
Метта/ЛУ
Кръг 14
19 май 2024
- 18:00
Йелгава
1 5
Рига
19 май 2024
- 21:00
Ауда
1 1
ФК Лиепая
20 май 2024
- 17:30
Гробиня
0 2
Валмиера
20 май 2024
- 19:00
РФС
5 0
БФК Даугавпилс
21 май 2024
- 18:00
Метта/ЛУ
1 1
Тукумс 2000
Кръг 15
23 май 2024
- 18:00
Ауда
0 1
Йелгава
24 май 2024
- 17:30
БФК Даугавпилс
0 2
Рига
24 май 2024
- 18:30
ФК Лиепая
0 3
Валмиера
25 май 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
1 1
Гробиня
25 май 2024
- 18:00
Тукумс 2000
0 1
РФС
Кръг 16
28 май 2024
- 18:00
Валмиера
4 0
Йелгава
28 май 2024
- 19:00
БФК Даугавпилс
0 3
Ауда
29 май 2024
- 18:00
ФК Лиепая
3 0
Гробиня
29 май 2024
- 18:00
Метта/ЛУ
0 6
РФС
29 май 2024
- 20:00
Рига
3 0
Тукумс 2000
Кръг 17
1 юни 2024
- 17:00
БФК Даугавпилс
1 6
Валмиера
2 юни 2024
- 16:00
Йелгава
1 1
ФК Лиепая
2 юни 2024
- 18:00
РФС
5 0
Гробиня
2 юни 2024
- 18:00
Тукумс 2000
1 4
Ауда
2 юни 2024
- 20:00
Рига
5 0
Метта/ЛУ
Кръг 18
14 юни 2024
- 18:00
Валмиера
6 1
Тукумс 2000
15 юни 2024
- 19:00
ФК Лиепая
1 1
БФК Даугавпилс
16 юни 2024
- 16:00
Гробиня
4 2
Йелгава
16 юни 2024
- 18:00
Ауда
4 0
Метта/ЛУ
16 юни 2024
- 20:00
РФС
2 2
Рига
Кръг 19
20 юни 2024
- 18:00
Тукумс 2000
2 1
ФК Лиепая
20 юни 2024
- 19:00
Валмиера
3 0
Метта/ЛУ
21 юни 2024
- 18:00
БФК Даугавпилс
3 0
Йелгава
21 юни 2024
- 20:00
Ауда
1 3
РФС
22 юни 2024
- 14:00
Гробиня
0 6
Рига
Кръг 20
26 юни 2024
- 18:00
Йелгава
0 0
Тукумс 2000
26 юни 2024
- 18:00
Рига
1 0
Ауда
26 юни 2024
- 20:00
РФС
4 1
Валмиера
27 юни 2024
- 18:00
Гробиня
3 0
БФК Даугавпилс
15 сеп. 2024
- 17:00
Метта/ЛУ
- -
ФК Лиепая
Кръг 21
1 юли 2024
- 18:00
Йелгава
1 0
Метта/ЛУ
1 юли 2024
- 19:00
ФК Лиепая
1 3
РФС
2 юли 2024
- 18:00
Валмиера
2 2
Рига
2 юли 2024
- 20:00
Ауда
0 1
Гробиня
3 юли 2024
- 18:00
Тукумс 2000
1 2
БФК Даугавпилс
Кръг 22
5 юли 2024
- 20:00
РФС
7 0
Йелгава
6 юли 2024
- 18:00
Ауда
0 1
Валмиера
7 юли 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
3 2
БФК Даугавпилс
7 юли 2024
- 18:00
ФК Лиепая
0 3
Рига
8 юли 2024
- 18:00
Гробиня
2 1
Тукумс 2000
Кръг 23
19 юли 2024
- 18:00
Рига
6 1
Йелгава
21 юли 2024
- 14:00
Валмиера
- -
Гробиня
21 юли 2024
- 16:00
Ауда
- -
ФК Лиепая
22 юли 2024
- 18:00
Метта/ЛУ
- -
Тукумс 2000
17 сеп. 2024
- 18:00
БФК Даугавпилс
- -
РФС
Кръг 24
27 юли 2024
- 16:00
Тукумс 2000
- -
РФС
27 юли 2024
- 18:00
Гробиня
- -
Метта/ЛУ
28 юли 2024
- 14:00
ФК Лиепая
- -
Валмиера
28 юли 2024
- 16:00
Йелгава
- -
Ауда
28 юли 2024
- 18:00
Рига
- -
БФК Даугавпилс
Кръг 25
3 авг. 2024
- 18:00
ФК Лиепая
- -
Гробиня
4 авг. 2024
- 14:00
Йелгава
- -
Валмиера
4 авг. 2024
- 16:00
Тукумс 2000
- -
Рига
4 авг. 2024
- 18:00
Ауда
- -
БФК Даугавпилс
4 авг. 2024
- 20:00
РФС
- -
Метта/ЛУ
Кръг 26
10 авг. 2024
- 18:00
ФК Лиепая
- -
Йелгава
11 авг. 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
- -
Рига
11 авг. 2024
- 16:00
Валмиера
- -
БФК Даугавпилс
11 авг. 2024
- 18:00
Ауда
- -
Тукумс 2000
11 авг. 2024
- 20:00
РФС
- -
Гробиня
Кръг 27
23 авг. 2024
- 18:00
Гробиня
- -
Йелгава
24 авг. 2024
- 14:00
Тукумс 2000
- -
Валмиера
24 авг. 2024
- 16:00
БФК Даугавпилс
- -
ФК Лиепая
25 авг. 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
- -
Ауда
25 авг. 2024
- 20:00
Рига
- -
РФС
Кръг 28
30 авг. 2024
- 20:00
РФС
- -
Ауда
31 авг. 2024
- 16:00
Валмиера
- -
Метта/ЛУ
31 авг. 2024
- 18:00
Рига
- -
Гробиня
1 сеп. 2024
- 14:00
Йелгава
- -
БФК Даугавпилс
1 сеп. 2024
- 17:00
ФК Лиепая
- -
Тукумс 2000
Кръг 29
25 юни 2024
- 18:00
ФК Лиепая
1 5
Метта/ЛУ
13 сеп. 2024
- 17:30
Валмиера
- -
РФС
14 сеп. 2024
- 17:00
БФК Даугавпилс
- -
Гробиня
14 сеп. 2024
- 18:00
Ауда
- -
Рига
15 сеп. 2024
- 14:00
Тукумс 2000
- -
Йелгава
Кръг 30
20 сеп. 2024
- 20:00
РФС
- -
ФК Лиепая
21 сеп. 2024
- 14:00
Тукумс 2000
- -
БФК Даугавпилс
21 сеп. 2024
- 16:00
Рига
- -
Валмиера
22 сеп. 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
- -
Йелгава
22 сеп. 2024
- 18:00
Ауда
- -
Гробиня
Кръг 31
27 сеп. 2024
- 18:00
БФК Даугавпилс
- -
Метта/ЛУ
28 сеп. 2024
- 14:00
Валмиера
- -
Ауда
28 сеп. 2024
- 16:00
Гробиня
- -
Тукумс 2000
29 сеп. 2024
- 14:00
Йелгава
- -
РФС
29 сеп. 2024
- 16:00
Рига
- -
ФК Лиепая
Кръг 32
4 окт. 2024
- 18:00
Гробиня
- -
Валмиера
4 окт. 2024
- 18:00
РФС
- -
БФК Даугавпилс
5 окт. 2024
- 15:00
ФК Лиепая
- -
Ауда
5 окт. 2024
- 15:00
Йелгава
- -
Рига
6 окт. 2024
- 15:00
Тукумс 2000
- -
Метта/ЛУ
Кръг 33
18 окт. 2024
- 18:00
Ауда
- -
Йелгава
19 окт. 2024
- 13:00
БФК Даугавпилс
- -
Рига
19 окт. 2024
- 15:00
РФС
- -
Тукумс 2000
20 окт. 2024
- 14:00
Метта/ЛУ
- -
Гробиня
20 окт. 2024
- 14:00
Валмиера
- -
ФК Лиепая
Кръг 34
26 окт. 2024
- 14:00
Гробиня
- -
ФК Лиепая
26 окт. 2024
- 14:00
Валмиера
- -
Йелгава
26 окт. 2024
- 16:00
БФК Даугавпилс
- -
Ауда
27 окт. 2024
- 14:00
Рига
- -
Тукумс 2000
27 окт. 2024
- 16:00
Метта/ЛУ
- -
РФС
Кръг 35
3 Ное. 2024
- 14:00
Гробиня
- -
РФС
3 Ное. 2024
- 14:00
Рига
- -
Метта/ЛУ
3 Ное. 2024
- 14:00
Тукумс 2000
- -
Ауда
3 Ное. 2024
- 14:00
БФК Даугавпилс
- -
Валмиера
3 Ное. 2024
- 14:00
Йелгава
- -
ФК Лиепая
Кръг 36
9 Ное. 2024
- 14:00
Йелгава
- -
Гробиня
9 Ное. 2024
- 14:00
ФК Лиепая
- -
БФК Даугавпилс
9 Ное. 2024
- 14:00
Валмиера
- -
Тукумс 2000
9 Ное. 2024
- 14:00
Ауда
- -
Метта/ЛУ
9 Ное. 2024
- 14:00
РФС
- -
Рига
Класиране
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
РФС
Р П П П П
>
22
18
2
2
68
15
53
56
2
Рига
П П Р П П
>
23
16
4
3
56
16
40
52
3
Валмиера
П П З Р П
>
22
14
4
4
46
19
27
46
4
22
10
4
8
29
31
-2
34
5
Гробиня
П З П П П
>
22
7
4
11
25
43
-18
25
6
Ауда
П З З З З
>
22
7
4
11
29
24
5
25
7
Тукумс 2000
З П Р З З
>
22
6
4
12
22
42
-20
22
8
Метта/ЛУ
З З П З П
>
22
6
4
12
21
43
-22
22
9
Йелгава
З Р П З З
>
23
4
4
15
15
53
-38
16
10
ФК Лиепая
Р З З З З
>
22
3
6
13
16
41
-25
15
Схема
Статистика на играчи
Статистика на съдиите
Играчи Клуб Позиция
A. Korobenko Рига; Валмиера Полузащитник 4 0 99 7 0 0 0 0 1 0 0 0
A. Krušatins Гробиня Полузащитник 2 0 52 3 0 0 1 1 0 0 0 0
A. Ndoye Валмиера Нападател 6 2 209 2 1 0 11 1 0 2 0 0
A. Rozgoniuc Гробиня Защитник 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
B. Orosco Рига Полузащитник 4 1 148 3 0 0 2 0 0 0 0 0
Bogdans Samoilovs Тукумс 2000 Полузащитник 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
D. Guèye Валмиера Нападател 5 0 63 3 0 0 4 0 0 0 0 0
D. Oss Валмиера 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
D. Ulimbaševs Метта/ЛУ Полузащитник 3 0 23 8 0 0 1 0 0 0 0 0
Dodô ФК Лиепая Нападател 2 0 18 5 0 0 2 0 0 1 0 0
E. Knapšis Гробиня Нападател 3 2 142 3 0 0 0 0 0 0 0 0
E. Tīdenbergs ФК Лиепая Полузащитник 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
F. Kayramani ФК Лиепая Полузащитник 2 1 90 4 0 0 0 0 0 0 0 0
G. Kluskins Йелгава 1 0 12 6 0 0 1 0 0 0 0 0
Gustavo Валмиера Полузащитник 1 0 26 1 0 0 0 0 0 0 0 0
H. Babec Рига Полузащитник 0 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0
H. Njie РФС Полузащитник 3 0 73 4 0 0 1 0 0 0 0 0
I. Erquiaga Рига Защитник 3 1 152 4 0 0 0 0 0 0 0 0
I. Korotkovs Ауда Защитник 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
I. Minkevičs Ауда Защитник 0 0 71 0 0 1 0 0 0 0 0 0
I. Pūlis Валмиера Нападател 2 2 131 1 0 0 1 0 0 0 0 0
J. Bender Метта/ЛУ 1 0 30 1 0 0 0 0 0 0 0 0
J. Grīnbergs ФК Лиепая Полузащитник 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
K. Čudars Гробиня Полузащитник 1 0 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0
K. Iļjins Рига Полузащитник 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
K. Leidsman ФК Лиепая Нападател 1 0 28 1 0 0 0 0 0 0 0 0
K. Penkevics Валмиера 2 2 113 4 0 0 0 0 0 0 0 0
L. Iberico Рига Нападател 3 2 105 1 0 0 4 0 0 0 0 0
L. Odisharia РФС Полузащитник 1 1 76 0 0 0 2 0 0 0 0 0
L. Silagadze ФК Лиепая Полузащитник 2 0 29 3 0 0 3 1 0 0 0 0
Léo Gaúcho Валмиера Нападател 3 0 59 2 0 0 4 1 0 0 0 0
M. Ķigurs РФС Полузащитник 3 3 151 1 0 0 2 0 0 0 0 0
M. Mihoubi Тукумс 2000; Метта/ЛУ Защитник 0 0 34 5 0 1 1 0 1 0 0 0
M. Regža Рига Нападател 9 1 217 2 0 0 14 4 0 4 0 0
N. Sliede Валмиера Защитник 1 0 117 2 0 1 1 0 0 0 0 0
O. Rubenis Ауда Полузащитник 3 1 149 3 0 0 0 0 0 0 0 0
P. Fall ФК Лиепая; Тукумс 2000 Защитник 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
R. Ardazishvili ФК Лиепая Полузащитник 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
R. Meļķis ФК Лиепая; Гробиня Полузащитник 1 0 13 0 0 0 5 0 0 0 0 0
R. Šibass Метта/ЛУ Защитник 0 0 0 2 0 0 3 0 0 0 0 0
S. Vilkovs Тукумс 2000 Вратар 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Serigne Faye ФК Лиепая Защитник 1 1 57 2 0 1 0 0 0 0 0 0
V. Isajevs Ауда Защитник 1 0 41 4 0 0 1 0 0 0 0 0
V. Lazarevs ФК Лиепая Вратар 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
V. Patsatsia ФК Лиепая Защитник 1 0 28 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Y. Hanada Гробиня 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Абдулрахман Тайо Рига Нападател 3 3 148 1 0 0 3 0 0 2 0 0
Алексейс Савелевс Ауда Полузащитник 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
Антони Енрикез Рига Нападател 1 1 45 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Антоний Черномордийски Рига Защитник 1 0 45 4 0 0 2 0 0 0 0 0
Армандс Петерсонс Йелгава Защитник 1 0 13 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Артурс Зюзинс ФК Лиепая Полузащитник 1 1 37 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Артурс Карашаускс ФК Лиепая Нападател 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Бруно Тавареш Ауда Нападател 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Георги Куция ФК Лиепая Полузащитник 2 0 39 6 0 0 1 0 0 0 0 0
Глоди Музинга Рига Защитник 2 0 35 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Гонзало Мусия Рига Полузащитник 1 1 53 2 0 0 1 0 0 0 0 0
Готие Манкенда Рига Нападател 5 3 222 3 0 0 4 0 0 1 0 0
Д. Балодис Валмиера; Ауда Защитник 0 0 0 3 0 0 2 0 1 0 0 0
Дарко Лемајич РФС Нападател 4 3 246 3 0 0 11 0 0 1 0 0
Драголюб Савич РФС Нападател 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
Е. Бирка Валмиера Защитник 1 0 14 3 0 0 1 0 0 1 0 0
Е. Дашкевичс Рига Полузащитник 3 0 84 2 0 0 3 0 0 0 0 0
Евгений Неругалс РФС Вратар 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Елвис Стъглис РФС Защитник 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
Емерсон Деоклециано РФС Нападател 2 0 73 1 0 0 7 1 0 3 0 0
Жига Липушчек РФС Защитник 1 0 34 3 0 0 4 2 0 0 0 0
К. Звиедрис Ауда Вратар 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Лукас Рамос Ауда Полузащитник 4 4 245 4 0 0 0 0 0 0 0 0
М. Симич ФК Лиепая Защитник 1 0 28 1 0 0 0 0 0 0 0 0
М. Тонишевс Валмиера Нападател 3 0 77 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Милош Йойич Рига Полузащитник 1 1 64 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Петър Босанчич Ауда Защитник 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Петър Мареш РФС Полузащитник 2 0 55 4 0 0 5 1 0 2 0 0
Пиер Нгуена Рига Полузащитник 3 1 134 1 0 0 7 0 0 0 0 0
Р. Матревичс Рига Вратар 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Райвис Юрковскис Рига Защитник 1 0 20 2 0 0 1 0 0 1 0 0
Реджиналдо Рамирес Рига; Ауда Нападател 6 0 52 5 0 0 15 1 0 0 0 0
Ренарс Варславанс Валмиера Полузащитник 2 0 16 0 0 0 3 0 0 1 0 0
Робертс Савалниекс РФС Защитник 2 0 25 1 0 0 4 0 0 2 0 0
С. Вучур ФК Лиепая Защитник 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Седрик Куадио РФС Нападател 2 1 101 0 0 0 3 0 0 0 0 0
Стефан Паник РФС Полузащитник 2 0 42 4 0 0 2 0 0 0 0 0
Стефан Пуртич ФК Лиепая Полузащитник 1 1 62 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Уилгенс Поуген Ауда Защитник 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Херди Пренга РФС Защитник 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
Янис Икауниекс РФС Полузащитник 4 1 94 2 0 0 5 1 0 2 0 0
Съдия Срещи Жълти картони Червени картони Нарушения
Всички НМ Всички НМ Всички НМ
D. Ignatjevs 1 3 3 0 0 0 0
S. Vasjkovs 1 1 1 0 0 0 0
V. Mordatenko 1 0 0 0 0 0 0
Дисциплинарни точки
#
Клубове
Точки
1
Валмиера
Валмиера
34
1
1
41
2
ФК Лиепая
ФК Лиепая
35
0
1
40
3
Рига
Рига
32
0
0
32
4
Ауда
Ауда
26
0
1
31
5
РФС
РФС
26
0
0
26
6
Тукумс 2000
Тукумс 2000
8
0
1
13
7
Гробиня
Гробиня
12
0
0
12
8
Метта/ЛУ
Метта/ЛУ
11
0
0
11
9
Йелгава
Йелгава
9
0
0
9
Дисциплинарни точки на играчи
#
Играч
Точки
1
M. Mihoubi
Тукумс 2000
Метта/ЛУ
5
0
1
10
2
D. Ulimbaševs
Метта/ЛУ
8
0
0
8
3
N. Sliede
Валмиера
2
0
1
7
4
C. Faye
ФК Лиепая
2
0
1
7
5
A. Korobenko
Рига
Валмиера
7
0
0
7
6
Георги Куция
ФК Лиепая
6
0
0
6
7
G. Kluskins
Йелгава
6
0
0
6
8
Реджиналдо Рамирес
Рига
Ауда
5
0
0
5
9
М. Тонишевс
Валмиера
5
0
0
5
10
I. Minkevičs
Ауда
0
0
1
5
11
Dodô
ФК Лиепая
5
0
0
5
12
Петър Мареш
РФС
4
0
0
4
13
Стефан Паник
РФС
4
0
0
4
14
Антоний Черномордийски
Рига
4
0
0
4
15
Лукас Рамос
Ауда
4
0
0
4
Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление «» не е подходящ за играчи от България.
Препоръчваме ви
който предлага по-добри възможности. Пренасочваме Ви сега...
Вход / Регистрация
P