Германия: Втора Бундеслига

2023-2024
Мачове
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
28 юли 2023
- 21:30
Хамбургер СФ
5 3
ФК Шалке 04
28 юли 2023
- 21:30
Хамбургер СФ
5 3
ФК Шалке 04
29 юли 2023
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
1 2
ФК Ст. Паули
29 юли 2023
- 14:00
Хановер 96
2 2
СВ Елверсберг
29 юли 2023
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
1 2
ФК Ст. Паули
29 юли 2023
- 14:00
Хановер 96
2 2
СВ Елверсберг
29 юли 2023
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
2 3
Карлсруе СК
29 юли 2023
- 14:00
СВ Веен
1 1
ФК Магдебург
29 юли 2023
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
1 0
Херта Берлин
29 юли 2023
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
1 0
Херта Берлин
30 юли 2023
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
5 0
СК Падерборн 07
30 юли 2023
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
5 0
СК Падерборн 07
30 юли 2023
- 14:30
Ханза Росток
2 0
ФК Нюрнберг
30 юли 2023
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
0 1
Холщайн Кил
Кръг 2
4 авг. 2023
- 19:30
Херта Берлин
0 1
СВ Веен
4 авг. 2023
- 19:30
СК Падерборн 07
1 1
ВфЛ Оснабрюк
4 авг. 2023
- 19:30
Херта Берлин
0 1
СВ Веен
4 авг. 2023
- 19:30
СК Падерборн 07
1 1
ВфЛ Оснабрюк
5 авг. 2023
- 14:00
ФК Ст. Паули
0 0
Фортуна Дюселдорф
5 авг. 2023
- 14:00
Холщайн Кил
2 1
СпВгг Гройтер Фюрт
5 авг. 2023
- 14:00
ФК Ст. Паули
0 0
Фортуна Дюселдорф
5 авг. 2023
- 14:00
Холщайн Кил
2 1
СпВгг Гройтер Фюрт
5 авг. 2023
- 14:00
СВ Елверсберг
1 2
Ханза Росток
5 авг. 2023
- 21:30
ФК Шалке 04
3 0
ФК Кайзерслаутерн
6 авг. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
2 2
Хамбургер СФ
6 авг. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
2 2
Хамбургер СФ
6 авг. 2023
- 14:30
ФК Магдебург
2 1
Айнтрахт Брауншвайг
6 авг. 2023
- 14:30
ФК Нюрнберг
2 2
Хановер 96
Кръг 3
18 авг. 2023
- 19:30
ФК Кайзерслаутерн
3 2
СВ Елверсберг
18 авг. 2023
- 19:30
ФК Кайзерслаутерн
3 2
СВ Елверсберг
18 авг. 2023
- 19:30
СВ Веен
1 0
Карлсруе СК
19 авг. 2023
- 14:00
СпВгг Гройтер Фюрт
0 0
ФК Ст. Паули
19 авг. 2023
- 14:00
Ханза Росток
1 2
Хановер 96
19 авг. 2023
- 14:00
Фортуна Дюселдорф
1 2
СК Падерборн 07
19 авг. 2023
- 14:00
СпВгг Гройтер Фюрт
0 0
ФК Ст. Паули
19 авг. 2023
- 14:00
Ханза Росток
1 2
Хановер 96
19 авг. 2023
- 21:30
Хамбургер СФ
3 0
Херта Берлин
20 авг. 2023
- 14:30
Холщайн Кил
2 4
ФК Магдебург
20 авг. 2023
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 0
ФК Шалке 04
20 авг. 2023
- 14:30
Холщайн Кил
2 4
ФК Магдебург
20 авг. 2023
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 0
ФК Шалке 04
20 авг. 2023
- 14:30
ВфЛ Оснабрюк
2 3
ФК Нюрнберг
Кръг 4
25 авг. 2023
- 19:30
ФК Шалке 04
0 2
Холщайн Кил
25 авг. 2023
- 19:30
СК Падерборн 07
1 2
ФК Кайзерслаутерн
26 авг. 2023
- 14:00
Херта Берлин
5 0
СпВгг Гройтер Фюрт
26 авг. 2023
- 14:00
Ханза Росток
2 1
ВфЛ Оснабрюк
26 авг. 2023
- 14:00
СВ Елверсберг
0 5
Фортуна Дюселдорф
26 авг. 2023
- 21:30
Хановер 96
0 1
Хамбургер СФ
27 авг. 2023
- 14:30
ФК Ст. Паули
0 0
ФК Магдебург
27 авг. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
2 0
Айнтрахт Брауншвайг
27 авг. 2023
- 14:30
ФК Нюрнберг
2 1
СВ Веен
Кръг 5
1 сеп. 2023
- 19:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 1
ФК Ст. Паули
1 сеп. 2023
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
3 1
Карлсруе СК
1 сеп. 2023
- 19:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 1
ФК Ст. Паули
2 сеп. 2023
- 14:00
ФК Магдебург
6 4
Херта Берлин
2 сеп. 2023
- 14:00
СВ Веен
1 1
ФК Шалке 04
2 сеп. 2023
- 14:00
Холщайн Кил
2 1
СК Падерборн 07
2 сеп. 2023
- 14:00
ФК Магдебург
6 4
Херта Берлин
2 сеп. 2023
- 14:00
СВ Веен
1 1
ФК Шалке 04
2 сеп. 2023
- 21:30
ФК Кайзерслаутерн
3 1
ФК Нюрнберг
3 сеп. 2023
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
1 3
Хановер 96
3 сеп. 2023
- 14:30
ВфЛ Оснабрюк
0 1
СВ Елверсберг
3 сеп. 2023
- 14:30
Хамбургер СФ
2 0
Ханза Росток
3 сеп. 2023
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
1 3
Хановер 96
3 сеп. 2023
- 14:30
ВфЛ Оснабрюк
0 1
СВ Елверсберг
Кръг 6
15 сеп. 2023
- 19:30
СК Падерборн 07
2 1
СВ Веен
15 сеп. 2023
- 19:30
ФК Нюрнберг
1 1
СпВгг Гройтер Фюрт
16 сеп. 2023
- 14:00
Карлсруе СК
1 1
ФК Кайзерслаутерн
16 сеп. 2023
- 14:00
Ханза Росток
1 3
Фортуна Дюселдорф
16 сеп. 2023
- 14:00
СВ Елверсберг
2 1
Хамбургер СФ
16 сеп. 2023
- 21:30
ФК Шалке 04
4 3
ФК Магдебург
17 сеп. 2023
- 14:30
Херта Берлин
3 0
Айнтрахт Брауншвайг
17 сеп. 2023
- 14:30
ФК Ст. Паули
5 1
Холщайн Кил
17 сеп. 2023
- 14:30
Хановер 96
7 0
ВфЛ Оснабрюк
Кръг 7
22 сеп. 2023
- 19:30
ФК Магдебург
1 1
СК Падерборн 07
22 сеп. 2023
- 19:30
ВфЛ Оснабрюк
2 1
Хамбургер СФ
23 сеп. 2023
- 14:00
СпВгг Гройтер Фюрт
4 3
Карлсруе СК
23 сеп. 2023
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
2 2
ФК Нюрнберг
23 сеп. 2023
- 14:00
СВ Веен
0 2
СВ Елверсберг
23 сеп. 2023
- 21:30
ФК Ст. Паули
3 1
ФК Шалке 04
24 сеп. 2023
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
1 1
Хановер 96
24 сеп. 2023
- 14:30
Холщайн Кил
2 3
Херта Берлин
24 сеп. 2023
- 14:30
ФК Кайзерслаутерн
3 1
Ханза Росток
Кръг 8
29 сеп. 2023
- 19:30
СК Падерборн 07
3 1
ФК Шалке 04
29 сеп. 2023
- 19:30
Хамбургер СФ
1 0
Фортуна Дюселдорф
30 сеп. 2023
- 14:00
Карлсруе СК
0 2
Холщайн Кил
30 сеп. 2023
- 14:00
Хановер 96
2 0
СВ Веен
30 сеп. 2023
- 14:00
Ханза Росток
1 0
Айнтрахт Брауншвайг
30 сеп. 2023
- 21:30
Херта Берлин
1 2
ФК Ст. Паули
1 окт. 2023
- 14:30
ФК Нюрнберг
1 0
ФК Магдебург
1 окт. 2023
- 14:30
СВ Елверсберг
1 1
СпВгг Гройтер Фюрт
1 окт. 2023
- 14:30
ВфЛ Оснабрюк
2 2
ФК Кайзерслаутерн
Кръг 9
6 окт. 2023
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
1 1
ВфЛ Оснабрюк
6 окт. 2023
- 19:30
ФК Кайзерслаутерн
3 1
Хановер 96
7 окт. 2023
- 14:00
ФК Магдебург
1 1
Карлсруе СК
7 окт. 2023
- 14:00
СпВгг Гройтер Фюрт
1 0
Ханза Росток
7 окт. 2023
- 14:00
СВ Веен
1 1
Хамбургер СФ
7 окт. 2023
- 21:30
ФК Ст. Паули
5 1
ФК Нюрнберг
8 окт. 2023
- 14:30
ФК Шалке 04
1 2
Херта Берлин
8 окт. 2023
- 14:30
Холщайн Кил
1 1
СВ Елверсберг
8 окт. 2023
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 3
СК Падерборн 07
Кръг 10
20 окт. 2023
- 19:30
Хановер 96
2 1
ФК Магдебург
20 окт. 2023
- 19:30
СВ Елверсберг
3 0
Айнтрахт Брауншвайг
21 окт. 2023
- 14:00
Хамбургер СФ
2 0
СпВгг Гройтер Фюрт
21 окт. 2023
- 14:00
СК Падерборн 07
2 2
ФК Ст. Паули
21 окт. 2023
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
0 2
СВ Веен
21 окт. 2023
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
4 3
ФК Кайзерслаутерн
22 окт. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
3 0
ФК Шалке 04
22 окт. 2023
- 14:30
Ханза Росток
1 3
Холщайн Кил
22 окт. 2023
- 14:30
ФК Нюрнберг
3 1
Херта Берлин
Кръг 11
27 окт. 2023
- 19:30
СпВгг Гройтер Фюрт
4 0
ВфЛ Оснабрюк
27 окт. 2023
- 19:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 4
Фортуна Дюселдорф
28 окт. 2023
- 14:00
ФК Шалке 04
3 2
Хановер 96
28 окт. 2023
- 14:00
Херта Берлин
3 1
СК Падерборн 07
28 окт. 2023
- 14:00
ФК Ст. Паули
2 1
Карлсруе СК
28 окт. 2023
- 21:30
ФК Кайзерслаутерн
3 3
Хамбургер СФ
29 окт. 2023
- 14:30
Холщайн Кил
0 2
ФК Нюрнберг
29 окт. 2023
- 14:30
ФК Магдебург
1 2
СВ Елверсберг
29 окт. 2023
- 14:30
СВ Веен
1 0
Ханза Росток
Кръг 12
3 Ное. 2023
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
1 3
СВ Веен
3 Ное. 2023
- 19:30
СВ Елверсберг
0 2
ФК Ст. Паули
4 Ное. 2023
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
0 2
СпВгг Гройтер Фюрт
4 Ное. 2023
- 14:00
ФК Нюрнберг
1 2
ФК Шалке 04
4 Ное. 2023
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
1 1
Холщайн Кил
4 Ное. 2023
- 21:30
Хамбургер СФ
2 0
ФК Магдебург
5 Ное. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
0 3
СК Падерборн 07
5 Ное. 2023
- 14:30
Хановер 96
2 0
Айнтрахт Брауншвайг
5 Ное. 2023
- 14:30
Ханза Росток
0 0
Херта Берлин
Кръг 13
10 Ное. 2023
- 19:30
ФК Шалке 04
1 2
СВ Елверсберг
10 Ное. 2023
- 19:30
ФК Ст. Паули
0 0
Хановер 96
11 Ное. 2023
- 14:00
СК Падерборн 07
1 3
ФК Нюрнберг
11 Ное. 2023
- 14:00
Холщайн Кил
4 2
Хамбургер СФ
11 Ное. 2023
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
3 2
ВфЛ Оснабрюк
11 Ное. 2023
- 21:30
Херта Берлин
2 2
Карлсруе СК
12 Ное. 2023
- 14:30
ФК Магдебург
1 2
Ханза Росток
12 Ное. 2023
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
1 0
Фортуна Дюселдорф
12 Ное. 2023
- 14:30
СВ Веен
2 1
ФК Кайзерслаутерн
Кръг 14
24 Ное. 2023
- 19:30
Хамбургер СФ
2 1
Айнтрахт Брауншвайг
24 Ное. 2023
- 19:30
Хановер 96
2 2
Херта Берлин
25 Ное. 2023
- 14:00
Ханза Росток
2 3
ФК Ст. Паули
25 Ное. 2023
- 14:00
СВ Елверсберг
4 1
СК Падерборн 07
25 Ное. 2023
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
0 2
ФК Магдебург
25 Ное. 2023
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
5 3
ФК Шалке 04
26 Ное. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
4 1
ФК Нюрнберг
26 Ное. 2023
- 14:30
ФК Кайзерслаутерн
0 3
Холщайн Кил
26 Ное. 2023
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
2 0
СВ Веен
Кръг 15
1 Дек. 2023
- 19:30
ФК Шалке 04
4 0
ВфЛ Оснабрюк
1 Дек. 2023
- 19:30
ФК Ст. Паули
2 2
Хамбургер СФ
2 Дек. 2023
- 14:00
Холщайн Кил
3 2
СВ Веен
2 Дек. 2023
- 14:00
ФК Нюрнберг
0 5
Фортуна Дюселдорф
2 Дек. 2023
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
0 1
СпВгг Гройтер Фюрт
2 Дек. 2023
- 21:30
ФК Магдебург
4 1
ФК Кайзерслаутерн
3 Дек. 2023
- 14:30
Херта Берлин
5 1
СВ Елверсберг
3 Дек. 2023
- 14:30
СК Падерборн 07
1 0
Хановер 96
3 Дек. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
2 2
Ханза Росток
Кръг 16
8 Дек. 2023
- 19:30
Хановер 96
2 2
Карлсруе СК
8 Дек. 2023
- 19:30
СВ Веен
1 3
Айнтрахт Брауншвайг
9 Дек. 2023
- 14:00
Хамбургер СФ
1 2
СК Падерборн 07
9 Дек. 2023
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
1 2
Херта Берлин
9 Дек. 2023
- 14:00
СпВгг Гройтер Фюрт
1 1
ФК Магдебург
9 Дек. 2023
- 21:30
ВфЛ Оснабрюк
1 1
ФК Ст. Паули
10 Дек. 2023
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
0 1
Холщайн Кил
10 Дек. 2023
- 14:30
Ханза Росток
0 2
ФК Шалке 04
10 Дек. 2023
- 14:30
СВ Елверсберг
0 1
ФК Нюрнберг
Кръг 17
15 Дек. 2023
- 19:30
ФК Шалке 04
2 2
СпВгг Гройтер Фюрт
15 Дек. 2023
- 19:30
СК Падерборн 07
3 0
Ханза Росток
16 Дек. 2023
- 14:00
Херта Берлин
0 0
ВфЛ Оснабрюк
16 Дек. 2023
- 14:00
ФК Магдебург
2 3
Фортуна Дюселдорф
16 Дек. 2023
- 14:00
ФК Нюрнберг
0 2
Хамбургер СФ
16 Дек. 2023
- 21:30
Холщайн Кил
3 0
Хановер 96
17 Дек. 2023
- 14:30
ФК Ст. Паули
1 1
СВ Веен
17 Дек. 2023
- 14:30
Карлсруе СК
3 2
СВ Елверсберг
17 Дек. 2023
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
2 1
ФК Кайзерслаутерн
Кръг 18
19 ян. 2024
- 19:30
Карлсруе СК
2 1
ВфЛ Оснабрюк
19 ян. 2024
- 19:30
Холщайн Кил
1 2
Айнтрахт Брауншвайг
20 ян. 2024
- 14:00
ФК Ст. Паули
2 0
ФК Кайзерслаутерн
20 ян. 2024
- 14:00
ФК Нюрнберг
3 0
Ханза Росток
20 ян. 2024
- 14:00
СВ Елверсберг
2 2
Хановер 96
20 ян. 2024
- 21:30
ФК Шалке 04
0 2
Хамбургер СФ
21 ян. 2024
- 14:30
Херта Берлин
2 2
Фортуна Дюселдорф
21 ян. 2024
- 14:30
СК Падерборн 07
0 1
СпВгг Гройтер Фюрт
21 ян. 2024
- 14:30
ФК Магдебург
1 0
СВ Веен
Кръг 19
26 ян. 2024
- 19:30
ФК Кайзерслаутерн
4 1
ФК Шалке 04
26 ян. 2024
- 19:30
Хановер 96
3 0
ФК Нюрнберг
27 ян. 2024
- 14:00
Ханза Росток
2 1
СВ Елверсберг
27 ян. 2024
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
0 0
СК Падерборн 07
27 ян. 2024
- 14:00
СВ Веен
3 1
Херта Берлин
27 ян. 2024
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
1 2
ФК Ст. Паули
28 ян. 2024
- 14:30
Хамбургер СФ
3 4
Карлсруе СК
28 ян. 2024
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
2 1
Холщайн Кил
28 ян. 2024
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
1 0
ФК Магдебург
Кръг 20
2 февр. 2024
- 19:30
Карлсруе СК
2 2
СВ Веен
2 февр. 2024
- 19:30
ФК Магдебург
1 1
Холщайн Кил
3 февр. 2024
- 14:00
ФК Шалке 04
1 0
Айнтрахт Брауншвайг
3 февр. 2024
- 14:00
ФК Ст. Паули
3 2
СпВгг Гройтер Фюрт
3 февр. 2024
- 14:00
ФК Нюрнберг
2 2
ВфЛ Оснабрюк
3 февр. 2024
- 21:30
Херта Берлин
1 2
Хамбургер СФ
4 февр. 2024
- 14:30
СК Падерборн 07
4 3
Фортуна Дюселдорф
4 февр. 2024
- 14:30
Хановер 96
2 1
Ханза Росток
4 февр. 2024
- 14:30
СВ Елверсберг
2 1
ФК Кайзерслаутерн
Кръг 21
9 февр. 2024
- 19:30
Хамбургер СФ
3 4
Хановер 96
9 февр. 2024
- 19:30
СВ Веен
1 1
ФК Нюрнберг
10 февр. 2024
- 14:00
Фортуна Дюселдорф
1 1
СВ Елверсберг
10 февр. 2024
- 14:00
ФК Магдебург
1 0
ФК Ст. Паули
10 февр. 2024
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
2 0
Карлсруе СК
10 февр. 2024
- 21:30
ФК Кайзерслаутерн
1 2
СК Падерборн 07
11 февр. 2024
- 14:30
Холщайн Кил
1 0
ФК Шалке 04
11 февр. 2024
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
1 2
Херта Берлин
11 февр. 2024
- 14:30
ВфЛ Оснабрюк
0 0
Ханза Росток
Кръг 22
16 февр. 2024
- 19:30
Херта Берлин
3 2
ФК Магдебург
16 февр. 2024
- 19:30
Хановер 96
2 1
СпВгг Гройтер Фюрт
17 февр. 2024
- 14:00
ФК Шалке 04
1 0
СВ Веен
17 февр. 2024
- 14:00
СК Падерборн 07
0 4
Холщайн Кил
17 февр. 2024
- 14:00
Ханза Росток
2 2
Хамбургер СФ
17 февр. 2024
- 21:30
Карлсруе СК
2 2
Фортуна Дюселдорф
18 февр. 2024
- 14:30
ФК Ст. Паули
1 0
Айнтрахт Брауншвайг
18 февр. 2024
- 14:30
ФК Нюрнберг
1 1
ФК Кайзерслаутерн
18 февр. 2024
- 14:30
СВ Елверсберг
3 1
ВфЛ Оснабрюк
Кръг 23
23 февр. 2024
- 19:30
Холщайн Кил
3 4
ФК Ст. Паули
23 февр. 2024
- 19:30
СВ Веен
1 2
СК Падерборн 07
24 февр. 2024
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
0 4
Карлсруе СК
24 февр. 2024
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
1 1
Херта Берлин
24 февр. 2024
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
1 0
Хановер 96
24 февр. 2024
- 21:30
ФК Магдебург
3 0
ФК Шалке 04
25 февр. 2024
- 14:30
Хамбургер СФ
1 0
СВ Елверсберг
25 февр. 2024
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
2 0
Ханза Росток
25 февр. 2024
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
2 1
ФК Нюрнберг
Кръг 24
1 мар. 2024
- 19:30
ФК Шалке 04
3 1
ФК Ст. Паули
1 мар. 2024
- 19:30
Херта Берлин
2 2
Холщайн Кил
2 мар. 2024
- 14:00
Хановер 96
2 2
Фортуна Дюселдорф
2 мар. 2024
- 14:00
Ханза Росток
0 3
ФК Кайзерслаутерн
2 мар. 2024
- 14:00
ФК Нюрнберг
2 1
Айнтрахт Брауншвайг
2 мар. 2024
- 21:30
Карлсруе СК
4 0
СпВгг Гройтер Фюрт
3 мар. 2024
- 14:30
Хамбургер СФ
1 2
ВфЛ Оснабрюк
3 мар. 2024
- 14:30
СК Падерборн 07
0 0
ФК Магдебург
3 мар. 2024
- 14:30
СВ Елверсберг
0 3
СВ Веен
Кръг 25
8 мар. 2024
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
2 0
Хамбургер СФ
8 мар. 2024
- 19:30
Айнтрахт Брауншвайг
0 1
Ханза Росток
9 мар. 2024
- 14:00
ФК Шалке 04
3 3
СК Падерборн 07
9 мар. 2024
- 14:00
Холщайн Кил
1 0
Карлсруе СК
9 мар. 2024
- 14:00
СВ Веен
1 1
Хановер 96
9 мар. 2024
- 21:30
ФК Магдебург
0 1
ФК Нюрнберг
10 мар. 2024
- 14:30
ФК Ст. Паули
2 0
Херта Берлин
10 мар. 2024
- 14:30
ФК Кайзерслаутерн
3 2
ВфЛ Оснабрюк
10 мар. 2024
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
1 4
СВ Елверсберг
Кръг 26
15 мар. 2024
- 19:30
СК Падерборн 07
1 2
Айнтрахт Брауншвайг
15 мар. 2024
- 19:30
ВфЛ Оснабрюк
0 4
Фортуна Дюселдорф
16 мар. 2024
- 14:00
Ханза Росток
1 0
СпВгг Гройтер Фюрт
16 мар. 2024
- 14:00
ФК Нюрнберг
0 2
ФК Ст. Паули
16 мар. 2024
- 14:00
СВ Елверсберг
0 2
Холщайн Кил
16 мар. 2024
- 21:30
Хановер 96
1 1
ФК Кайзерслаутерн
17 мар. 2024
- 14:30
Херта Берлин
5 2
ФК Шалке 04
17 мар. 2024
- 14:30
Хамбургер СФ
3 0
СВ Веен
17 мар. 2024
- 14:30
Карлсруе СК
7 0
ФК Магдебург
Кръг 27
30 мар. 2024
- 14:00
Холщайн Кил
2 0
Ханза Росток
30 мар. 2024
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
1 3
Фортуна Дюселдорф
30 мар. 2024
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
5 0
СВ Елверсберг
30 мар. 2024
- 21:30
Херта Берлин
3 3
ФК Нюрнберг
31 мар. 2024
- 14:30
ФК Шалке 04
0 0
Карлсруе СК
31 мар. 2024
- 14:30
ФК Ст. Паули
2 1
СК Падерборн 07
31 мар. 2024
- 14:30
ФК Магдебург
0 3
Хановер 96
31 мар. 2024
- 14:30
СпВгг Гройтер Фюрт
1 1
Хамбургер СФ
31 мар. 2024
- 14:30
СВ Веен
0 1
ВфЛ Оснабрюк
Кръг 28
5 апр. 2024
- 19:30
СК Падерборн 07
2 3
Херта Берлин
5 апр. 2024
- 19:30
Ханза Росток
3 1
СВ Веен
6 апр. 2024
- 14:00
Хамбургер СФ
2 1
ФК Кайзерслаутерн
6 апр. 2024
- 14:00
ФК Нюрнберг
0 4
Холщайн Кил
6 апр. 2024
- 14:00
СВ Елверсберг
0 0
ФК Магдебург
6 апр. 2024
- 21:30
Карлсруе СК
2 1
ФК Ст. Паули
7 апр. 2024
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
2 0
Айнтрахт Брауншвайг
7 апр. 2024
- 14:30
Хановер 96
1 1
ФК Шалке 04
7 апр. 2024
- 14:30
ВфЛ Оснабрюк
2 0
СпВгг Гройтер Фюрт
Кръг 29
12 апр. 2024
- 19:30
Херта Берлин
4 0
Ханза Росток
12 апр. 2024
- 19:30
СпВгг Гройтер Фюрт
2 1
ФК Кайзерслаутерн
13 апр. 2024
- 14:00
СК Падерборн 07
1 1
Карлсруе СК
13 апр. 2024
- 14:00
Холщайн Кил
4 0
ВфЛ Оснабрюк
13 апр. 2024
- 14:00
СВ Веен
0 2
Фортуна Дюселдорф
13 апр. 2024
- 21:30
ФК Шалке 04
2 0
ФК Нюрнберг
14 апр. 2024
- 14:30
ФК Ст. Паули
3 4
СВ Елверсберг
14 апр. 2024
- 14:30
ФК Магдебург
2 2
Хамбургер СФ
14 апр. 2024
- 14:30
Айнтрахт Брауншвайг
0 0
Хановер 96
Кръг 30
19 апр. 2024
- 19:30
ФК Нюрнберг
0 2
СК Падерборн 07
19 апр. 2024
- 19:30
СВ Елверсберг
1 1
ФК Шалке 04
20 апр. 2024
- 14:00
ФК Кайзерслаутерн
1 1
СВ Веен
20 апр. 2024
- 14:00
ВфЛ Оснабрюк
0 3
Айнтрахт Брауншвайг
20 апр. 2024
- 14:00
Фортуна Дюселдорф
1 0
СпВгг Гройтер Фюрт
20 апр. 2024
- 21:30
Хамбургер СФ
0 1
Холщайн Кил
21 апр. 2024
- 14:30
Карлсруе СК
3 2
Херта Берлин
21 апр. 2024
- 14:30
Хановер 96
1 2
ФК Ст. Паули
21 апр. 2024
- 14:30
Ханза Росток
0 2
ФК Магдебург
Кръг 31
26 апр. 2024
- 19:30
Херта Берлин
1 1
Хановер 96
26 апр. 2024
- 19:30
ФК Ст. Паули
1 0
Ханза Росток
27 апр. 2024
- 14:00
СК Падерборн 07
3 1
СВ Елверсберг
27 апр. 2024
- 14:00
Холщайн Кил
1 3
ФК Кайзерслаутерн
27 апр. 2024
- 14:00
Айнтрахт Брауншвайг
0 4
Хамбургер СФ
27 апр. 2024
- 21:30
ФК Шалке 04
1 1
Фортуна Дюселдорф
28 апр. 2024
- 14:30
ФК Магдебург
1 1
ВфЛ Оснабрюк
28 апр. 2024
- 14:30
ФК Нюрнберг
0 1