Чехия: Чешка лига

2023-2024
Мачове редовен сезон
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
22 юли 2023
- 16:00
Пардубице
0 1
Бохемианс 1905
22 юли 2023
- 16:00
Карвина
4 1
Злин
22 юли 2023
- 16:00
Теплице
1 0
Виктория Пилзен
22 юли 2023
- 19:00
Славия Прага
2 0
Храдец Кралове
23 юли 2023
- 16:00
Млада Болеслав
3 1
ФК Яблонец
23 юли 2023
- 16:00
Слован Либерец
3 1
Баник Острава
23 юли 2023
- 16:00
Словако
4 1
Чешке Будейовице
23 юли 2023
- 19:00
Спарта Прага
2 0
Сигма Оломоуц
Кръг 2
29 юли 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
3 1
Карвина
29 юли 2023
- 16:00
Злин
0 1
Спарта Прага
29 юли 2023
- 16:00
Пардубице
0 0
ФК Яблонец
29 юли 2023
- 16:00
Пардубице
0 0
ФК Яблонец
29 юли 2023
- 19:00
Баник Острава
0 0
Словако
29 юли 2023
- 19:00
Баник Острава
0 0
Словако
30 юли 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
1 3
Славия Прага
30 юли 2023
- 16:00
Бохемианс 1905
1 2
Теплице
30 юли 2023
- 16:00
Млада Болеслав
2 2
Слован Либерец
30 юли 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
1 3
Славия Прага
30 юли 2023
- 16:00
Бохемианс 1905
1 2
Теплице
30 юли 2023
- 16:00
Млада Болеслав
2 2
Слован Либерец
30 юли 2023
- 19:00
Виктория Пилзен
1 1
Храдец Кралове
Кръг 3
5 авг. 2023
- 16:00
Спарта Прага
5 2
Пардубице
5 авг. 2023
- 16:00
Карвина
1 2
Млада Болеслав
5 авг. 2023
- 16:00
Словако
0 2
Сигма Оломоуц
5 авг. 2023
- 19:00
Храдец Кралове
5 1
Чешке Будейовице
6 авг. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
3 1
Баник Острава
6 авг. 2023
- 16:00
Теплице
0 0
ФК Яблонец
6 авг. 2023
- 16:00
Слован Либерец
0 1
Бохемианс 1905
6 авг. 2023
- 19:00
Славия Прага
2 1
Злин
Кръг 4
12 авг. 2023
- 16:00
Баник Острава
2 0
Храдец Кралове
12 авг. 2023
- 16:00
Злин
1 1
Слован Либерец
12 авг. 2023
- 19:00
ФК Яблонец
1 5
Спарта Прага
13 авг. 2023
- 16:00
Пардубице
2 1
Карвина
13 авг. 2023
- 16:00
Бохемианс 1905
0 1
Словако
13 авг. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
2 1
Теплице
13 авг. 2023
- 16:00
Млада Болеслав
0 1
Славия Прага
13 авг. 2023
- 19:00
Чешке Будейовице
2 5
Виктория Пилзен
Кръг 5
19 авг. 2023
- 16:00
Словако
2 2
Млада Болеслав
19 авг. 2023
- 16:00
Слован Либерец
1 0
Пардубице
19 авг. 2023
- 16:00
Карвина
1 1
ФК Яблонец
19 авг. 2023
- 19:00
Теплице
1 1
Спарта Прага
20 авг. 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
3 0
Бохемианс 1905
20 авг. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
2 1
Сигма Оломоуц
20 авг. 2023
- 16:00
Храдец Кралове
2 0
Злин
20 авг. 2023
- 19:00
Славия Прага
1 0
Баник Острава
Кръг 6
26 авг. 2023
- 16:00
Злин
2 1
Теплице
26 авг. 2023
- 16:00
Пардубице
0 1
Словако
26 авг. 2023
- 19:00
Баник Острава
2 0
Чешке Будейовице
27 авг. 2023
- 16:00
Бохемианс 1905
2 1
Храдец Кралове
27 авг. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
2 0
Слован Либерец
27 авг. 2023
- 16:00
ФК Яблонец
1 1
Славия Прага
27 авг. 2023
- 19:00
Спарта Прага
3 1
Карвина
6 Дек. 2023
- 18:00
Млада Болеслав
1 3
Виктория Пилзен
Кръг 7
2 сеп. 2023
- 16:00
Словако
1 0
Злин
2 сеп. 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
2 1
ФК Яблонец
2 сеп. 2023
- 16:00
Теплице
0 1
Пардубице
2 сеп. 2023
- 19:00
Баник Острава
2 0
Млада Болеслав
3 сеп. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
2 0
Бохемианс 1905
3 сеп. 2023
- 16:00
Слован Либерец
0 2
Спарта Прага
3 сеп. 2023
- 19:00
Славия Прага
5 1
Карвина
3 сеп. 2023
- 21:00
Храдец Кралове
1 3
Сигма Оломоуц
Кръг 8
16 сеп. 2023
- 16:00
Млада Болеслав
5 1
Храдец Кралове
16 сеп. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
2 1
Чешке Будейовице
16 сеп. 2023
- 16:00
Бохемианс 1905
1 1
Баник Острава
16 сеп. 2023
- 16:00
Карвина
0 1
Теплице
16 сеп. 2023
- 19:00
Пардубице
0 1
Славия Прага
17 сеп. 2023
- 16:00
Злин
1 7
Виктория Пилзен
17 сеп. 2023
- 16:00
ФК Яблонец
1 1
Слован Либерец
17 сеп. 2023
- 19:00
Спарта Прага
5 0
Словако
Кръг 9
23 сеп. 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
1 2
Млада Болеслав
23 сеп. 2023
- 16:00
Баник Острава
5 1
Злин
23 сеп. 2023
- 16:00
Слован Либерец
3 3
Теплице
23 сеп. 2023
- 16:00
Словако
2 0
Карвина
23 сеп. 2023
- 19:00
Бохемианс 1905
3 2
Сигма Оломоуц
24 сеп. 2023
- 16:00
Храдец Кралове
1 0
ФК Яблонец
24 сеп. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
6 2
Пардубице
24 сеп. 2023
- 19:00
Славия Прага
1 1
Спарта Прага
Кръг 10
30 сеп. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
0 3
Баник Острава
30 сеп. 2023
- 16:00
Злин
1 1
Чешке Будейовице
30 сеп. 2023
- 16:00
ФК Яблонец
2 0
Словако
30 сеп. 2023
- 16:00
Карвина
5 2
Слован Либерец
30 сеп. 2023
- 19:00
Спарта Прага
2 1
Виктория Пилзен
1 окт. 2023
- 16:00
Млада Болеслав
2 1
Бохемианс 1905
1 окт. 2023
- 16:00
Теплице
0 0
Славия Прага
1 окт. 2023
- 19:00
Пардубице
1 1
Храдец Кралове
Кръг 11
7 окт. 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
1 0
Карвина
7 окт. 2023
- 16:00
Бохемианс 1905
0 0
Злин
7 окт. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
4 0
Млада Болеслав
7 окт. 2023
- 16:00
Словако
2 0
Теплице
7 окт. 2023
- 19:00
Баник Острава
1 1
Пардубице
8 окт. 2023
- 16:00
Храдец Кралове
1 3
Спарта Прага
8 окт. 2023
- 19:00
Виктория Пилзен
3 2
ФК Яблонец
8 окт. 2023
- 19:00
Слован Либерец
2 3
Славия Прага
Кръг 12
21 окт. 2023
- 16:00
Злин
5 9
Млада Болеслав
21 окт. 2023
- 16:00
Пардубице
1 1
Сигма Оломоуц
21 окт. 2023
- 16:00
Карвина
1 0
Храдец Кралове
21 окт. 2023
- 16:00
Слован Либерец
3 0
Виктория Пилзен
21 окт. 2023
- 19:00
Славия Прага
2 0
Словако
22 окт. 2023
- 16:00
Спарта Прага
4 0
Чешке Будейовице
22 окт. 2023
- 16:00
Теплице
0 1
Баник Острава
22 окт. 2023
- 19:00
ФК Яблонец
0 1
Бохемианс 1905
Кръг 13
28 окт. 2023
- 16:00
Храдец Кралове
1 0
Теплице
28 окт. 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
0 1
Пардубице
28 окт. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
0 0
Злин
28 окт. 2023
- 16:00
Словако
1 1
Слован Либерец
28 окт. 2023
- 19:00
Баник Острава
0 1
ФК Яблонец
29 окт. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
0 1
Карвина
29 окт. 2023
- 16:00
Млада Болеслав
3 1
Спарта Прага
29 окт. 2023
- 19:00
Бохемианс 1905
0 2
Славия Прага
Кръг 14
4 Ное. 2023
- 16:00
Пардубице
0 1
Злин
4 Ное. 2023
- 16:00
ФК Яблонец
1 1
Сигма Оломоуц
4 Ное. 2023
- 16:00
Теплице
1 0
Млада Болеслав
4 Ное. 2023
- 16:00
Словако
0 0
Храдец Кралове
4 Ное. 2023
- 19:00
Спарта Прага
2 0
Бохемианс 1905
5 Ное. 2023
- 16:00
Карвина
1 3
Баник Острава
5 Ное. 2023
- 16:00
Слован Либерец
1 0
Чешке Будейовице
5 Ное. 2023
- 19:00
Славия Прага
1 2
Виктория Пилзен
Кръг 15
11 Ное. 2023
- 16:00
Храдец Кралове
1 1
Слован Либерец
11 Ное. 2023
- 16:00
Чешке Будейовице
0 1
Теплице
11 Ное. 2023
- 16:00
Млада Болеслав
1 0
Пардубице
11 Ное. 2023
- 16:00
Злин
1 1
ФК Яблонец
11 Ное. 2023
- 19:00
Бохемианс 1905
1 0
Карвина
12 Ное. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
1 4
Словако
12 Ное. 2023
- 16:00
Баник Острава
0 1
Спарта Прага
12 Ное. 2023
- 19:00
Сигма Оломоуц
1 3
Славия Прага
Кръг 16
25 Ное. 2023
- 16:00
Храдец Кралове
1 1
Виктория Пилзен
25 Ное. 2023
- 16:00
Теплице
1 1
Бохемианс 1905
25 Ное. 2023
- 16:00
Карвина
0 2
Сигма Оломоуц
25 Ное. 2023
- 16:00
Слован Либерец
2 1
Млада Болеслав
25 Ное. 2023
- 19:00
Славия Прага
2 1
Чешке Будейовице
26 Ное. 2023
- 16:00
Словако
2 0
Баник Острава
26 Ное. 2023
- 16:00
ФК Яблонец
2 1
Пардубице
26 Ное. 2023
- 19:00
Спарта Прага
2 0
Злин
Кръг 17
2 Дек. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
1 1
Словако
3 Дек. 2023
- 16:00
Пардубице
1 2
Спарта Прага
6 Дек. 2023
- 18:00
ФК Яблонец
3 2
Теплице
13 Дек. 2023
- 18:00
Чешке Будейовице
0 2
Храдец Кралове
13 Дек. 2023
- 18:00
Млада Болеслав
2 2
Карвина
13 Дек. 2023
- 19:00
Бохемианс 1905
0 0
Слован Либерец
13 февр. 2024
- 19:00
Баник Острава
0 1
Виктория Пилзен
14 февр. 2024
- 19:00
Злин
1 1
Славия Прага
Кръг 18
9 Дек. 2023
- 16:00
Словако
5 2
Бохемианс 1905
9 Дек. 2023
- 16:00
Слован Либерец
5 3
Злин
9 Дек. 2023
- 16:00
Спарта Прага
3 0
ФК Яблонец
9 Дек. 2023
- 19:00
Храдец Кралове
2 3
Баник Острава
10 Дек. 2023
- 16:00
Виктория Пилзен
5 0
Чешке Будейовице
10 Дек. 2023
- 19:00
Славия Прага
2 0
Млада Болеслав
14 февр. 2024
- 18:00
Карвина
0 3
Пардубице
21 февр. 2024
- 18:30
Теплице
2 0
Сигма Оломоуц
Кръг 19
16 Дек. 2023
- 16:00
Млада Болеслав
0 1
Словако
16 Дек. 2023
- 16:00
Злин
4 0
Храдец Кралове
16 Дек. 2023
- 16:00
Пардубице
2 0
Слован Либерец
16 Дек. 2023
- 16:00
ФК Яблонец
0 0
Карвина
16 Дек. 2023
- 19:00
Бохемианс 1905
0 0
Чешке Будейовице
17 Дек. 2023
- 16:00
Баник Острава
2 3
Славия Прага
17 Дек. 2023
- 16:00
Сигма Оломоуц
1 3
Виктория Пилзен
17 Дек. 2023
- 19:00
Спарта Прага
2 1
Теплице
Кръг 20
10 февр. 2024
- 16:00
Чешке Будейовице
3 0
Баник Острава
10 февр. 2024
- 16:00
Карвина
0 3
Спарта Прага
10 февр. 2024
- 16:00
Слован Либерец
2 0
Сигма Оломоуц
10 февр. 2024
- 16:00
Словако
1 2
Пардубице
10 февр. 2024
- 19:00
Виктория Пилзен
1 1
Млада Болеслав
11 февр. 2024
- 16:00
Храдец Кралове
2 2
Бохемианс 1905
11 февр. 2024
- 16:00
Теплице
2 1
Злин
11 февр. 2024
- 19:00
Славия Прага
4 3
ФК Яблонец
Кръг 21
17 февр. 2024
- 16:00
Сигма Оломоуц
0 0
Храдец Кралове
17 февр. 2024
- 16:00
Млада Болеслав
1 3
Баник Острава
17 февр. 2024
- 16:00
ФК Яблонец
5 2
Чешке Будейовице
17 февр. 2024
- 16:00
Пардубице
1 1
Теплице
17 февр. 2024
- 19:00
Бохемианс 1905
0 2
Виктория Пилзен
18 февр. 2024
- 16:00
Злин
2 1
Словако
18 февр. 2024
- 16:00
Карвина
0 3
Славия Прага
18 февр. 2024
- 19:00
Спарта Прага
2 1
Слован Либерец
Кръг 22
24 февр. 2024
- 16:00
Храдец Кралове
0 0
Млада Болеслав
24 февр. 2024
- 16:00
Баник Острава
1 1
Бохемианс 1905
24 февр. 2024
- 16:00
Теплице
2 2
Карвина
24 февр. 2024
- 16:00
Слован Либерец
3 3
ФК Яблонец
24 февр. 2024
- 19:00
Виктория Пилзен
3 0
Злин
25 февр. 2024
- 16:00
Чешке Будейовице
2 1
Сигма Оломоуц
25 февр. 2024
- 16:00
Славия Прага
3 0
Пардубице
25 февр. 2024
- 19:00
Словако
1 3
Спарта Прага
Кръг 23
2 мар. 2024
- 16:00
ФК Яблонец
1 1
Храдец Кралове
2 мар. 2024
- 16:00
Млада Болеслав
3 1
Чешке Будейовице
2 мар. 2024
- 16:00
Сигма Оломоуц
2 2
Бохемианс 1905
2 мар. 2024
- 16:00
Карвина
1 3
Словако
2 мар. 2024
- 19:00
Пардубице
2 3
Виктория Пилзен
3 мар. 2024
- 15:00
Теплице
2 0
Слован Либерец
3 мар. 2024
- 16:00
Злин
0 1
Баник Острава
3 мар. 2024
- 19:00
Спарта Прага
0 0
Славия Прага
Кръг 24
9 мар. 2024
- 16:00
Бохемианс 1905
0 0
Млада Болеслав
9 мар. 2024
- 16:00
Храдец Кралове
2 0
Пардубице
9 мар. 2024
- 16:00
Словако
0 1
ФК Яблонец
9 мар. 2024
- 16:00
Слован Либерец
1 0
Карвина
9 мар. 2024
- 19:00
Баник Острава
1 2
Сигма Оломоуц
10 мар. 2024
- 16:00
Чешке Будейовице
2 2
Злин
10 мар. 2024
- 16:00
Славия Прага
4 0
Теплице
10 мар. 2024
- 19:00
Виктория Пилзен
4 0
Спарта Прага
Кръг 25
16 мар. 2024
- 16:00
Карвина
2 1
Чешке Будейовице
16 мар. 2024
- 16:00
Злин
2 2
Бохемианс 1905
16 мар. 2024
- 16:00
Млада Болеслав
2 1
Сигма Оломоуц
16 мар. 2024
- 19:00
Теплице
1 1
Словако
17 мар. 2024
- 16:00
ФК Яблонец
1 2
Виктория Пилзен
17 мар. 2024
- 16:00
Пардубице
0 1
Баник Острава
17 мар. 2024
- 16:00
Славия Прага
3 0
Слован Либерец
17 мар. 2024
- 19:00
Спарта Прага
2 1
Храдец Кралове
Кръг 26
30 мар. 2024
- 16:00
Сигма Оломоуц
0 2
Пардубице
30 мар. 2024
- 16:00
Бохемианс 1905
2 0
ФК Яблонец
30 мар. 2024
- 16:00
Виктория Пилзен
1 3
Слован Либерец
30 мар. 2024
- 19:00
Словако
1 3
Славия Прага
31 мар. 2024
- 16:00
Млада Болеслав
3 2
Злин
31 мар. 2024
- 16:00
Храдец Кралове
2 1
Карвина
31 мар. 2024
- 16:00
Баник Острава
4 1
Теплице
31 мар. 2024
- 19:00
Чешке Будейовице
0 1
Спарта Прага
Кръг 27
6 апр. 2024
- 16:00
Карвина
0 0
Виктория Пилзен
6 апр. 2024
- 16:00
Злин
3 2
Сигма Оломоуц
6 апр. 2024
- 16:00
Слован Либерец
4 1
Словако
6 апр. 2024
- 19:00
Славия Прага
2 1
Бохемианс 1905
7 апр. 2024
- 16:00
Теплице
0 1
Храдец Кралове
7 апр. 2024
- 16:00
Пардубице
1 1
Чешке Будейовице
7 апр. 2024
- 16:00
ФК Яблонец
2 3
Баник Острава
7 апр. 2024
- 19:00
Спарта Прага
1 1
Млада Болеслав
Кръг 28
13 апр. 2024
- 16:00
Чешке Будейовице
3 2
Слован Либерец
13 апр. 2024
- 16:00
Бохемианс 1905
1 3
Спарта Прага
13 апр. 2024
- 16:00
Млада Болеслав
1 2
Теплице
13 апр. 2024
- 19:00
Храдец Кралове
1 0
Словако
14 апр. 2024
- 16:00
Злин
1 1
Пардубице
14 апр. 2024
- 16:00
Сигма Оломоуц
1 0
ФК Яблонец
14 апр. 2024
- 16:00
Баник Острава
2 2
Карвина
14 апр. 2024
- 19:00
Виктория Пилзен
1 0
Славия Прага
Кръг 29
20 апр. 2024
- 16:00
Спарта Прага
4 3
Баник Острава
20 апр. 2024
- 16:00
Карвина
1 1
Бохемианс 1905
20 апр. 2024
- 16:00
ФК Яблонец
0 0
Злин
20 апр. 2024
- 19:00
Теплице
2 2
Чешке Будейовице
21 апр. 2024
- 16:00
Слован Либерец
0 0
Храдец Кралове
21 апр. 2024
- 16:00
Славия Прага
2 2
Сигма Оломоуц
21 апр. 2024
- 16:00
Пардубице
1 2
Млада Болеслав
21 апр. 2024
- 19:00
Словако
1 1
Виктория Пилзен
Кръг 30
28 апр. 2024
- 16:00
Бохемианс 1905
2 1
Пардубице
28 апр. 2024
- 16:00
ФК Яблонец
1 1
Млада Болеслав
28 апр. 2024
- 16:00
Сигма Оломоуц
1 4
Спарта Прага
28 апр. 2024
- 16:00
Злин
0 1
Карвина
28 апр. 2024
- 16:00
Виктория Пилзен
3 0
Теплице
28 апр. 2024
- 16:00
Баник Острава
2 2
Слован Либерец
28 апр. 2024
- 16:00
Храдец Кралове
1 2
Славия Прага
28 апр. 2024
- 16:00
Чешке Будейовице
2 2
Словако
Класиране
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
30
24
4
2
70
26
44
76
2
31
23
6
2
65
24
41
75
3
30
19
5
6
67
33
34
62
4
31
13
7
11
48
39
9
46
5
31
12
9
10
52
48
4
45
6
Словако
З З З Р Р
31
11
9
11
39
40
-1
42
7
31
10
11
10
48
48
0
41
8
Теплице
З З П Р З
31
10
9
12
33
41
-8
39
9
30
10
7
13
40
45
-5
37
10
30
9
10
11
32
38
-6
37
11
31
8
11
12
30
42
-12
35
12
ФК Яблонец
З З З Р Р
31
6
13
12
35
45
-10
31
13
Пардубице
П Р Р З З
31
7
8
16
29
42
-13
29
14
Карвина
З Р Р Р П
30
6
7
17
30
52
-22
25
15
Злин
З П Р Р З
30
5
10
15
36
61
-25
25
16
31
6
6
19
35
65
-30
24
Мачове шампионска група
1
2
3
4
5
Кръг 1
4 май 2024
- 19:00
Славия Прага
5 0
Баник Острава
5 май 2024
- 16:00
Виктория Пилзен
3 0
Млада Болеслав
5 май 2024
- 19:00
Словако
2 4
Спарта Прага
Кръг 2
11 май 2024
- 16:00
Баник Острава
0 1
Млада Болеслав
11 май 2024
- 16:00
Виктория Пилзен
4 2
Словако
11 май 2024
- 18:30
Спарта Прага
0 0
Славия Прага
Кръг 3
14 май 2024
- 18:00
Млада Болеслав
0 1
Словако
14 май 2024
- 20:30
Спарта Прага
2 1
Баник Острава
15 май 2024
- 20:30
Славия Прага
3 0
Виктория Пилзен
Кръг 4
18 май 2024
- 18:00
Млада Болеслав
0 5
Спарта Прага
18 май 2024
- 18:00
Словако
1 2
Славия Прага
18 май 2024
- 18:00
Виктория Пилзен
1 1
Баник Острава
Кръг 5
26 май 2024
- 17:00
Спарта Прага
1 1
Виктория Пилзен
26 май 2024
- 17:00
Славия Прага
4 0
Млада Болеслав
26 май 2024
- 17:00
Баник Острава
6 0
Словако
Класиране шампионска група
#
Клуб
И
П
Р
З
ВО
ПР
Р
Т
1
36
27
7
2
79
25
54
88
2
35
27
6
2
82
30
52
87
3
35
21
7
7
76
40
36
70
4
36
14
8
14
56
48
8
50
5
36
13
9
14
53
61
-8
48
6
Словако
З З П З З
36
12
9
15
45
56
-11
45
Мачове група на изпадащи
1
2
3
4
5
Кръг 1
4 май 2024
- 16:00
Чешке Будейовице
2 1
Бохемианс 1905
4 май 2024
- 16:00
ФК Яблонец
3 2
Карвина
4 май 2024
- 16:00
Пардубице
2 0
Злин
Кръг 2
12 май 2024
- 16:00
Пардубице
3 2
Чешке Будейовице
12 май 2024
- 16:00
Бохемианс 1905