България: Югоизточна Трета лига

2021-2022
Мачове
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Кръг 1
7 авг. 2021
- 18:00
Оборище
2 0
Пирин Благоевград II
7 авг. 2021
- 18:00
Левски Чепинци
0 2
Сливнишки герой
7 авг. 2021
- 18:00
Хебър II
2 2
Костинброд
7 авг. 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
2 0
Надежда Доброславци
7 авг. 2021
- 18:00
Гранит Владая
3 2
Банско
7 авг. 2021
- 18:00
Беласица
3 2
Рилски Спортист
7 авг. 2021
- 18:00
Балкан Ботевград
2 1
Ботев Ихтиман
7 авг. 2021
- 18:00
Витоша Бистрица
2 2
Кюстендил
7 авг. 2021
- 18:00
Пирин Разлог
1 0
Вихрен
7 авг. 2021
- 18:00
Септември София II
2 2
Пирин Гоце Делчев
Кръг 2
14 авг. 2021
- 18:00
Пирин Благоевград II
1 2
Пирин Гоце Делчев
14 авг. 2021
- 18:00
Вихрен
1 4
Септември София II
14 авг. 2021
- 18:00
Кюстендил
1 1
Пирин Разлог
14 авг. 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
0 1
Витоша Бистрица
14 авг. 2021
- 18:00
Рилски Спортист
0 1
Балкан Ботевград
14 авг. 2021
- 18:00
Банско
1 2
Беласица
14 авг. 2021
- 18:00
Надежда Доброславци
0 3
Гранит Владая
14 авг. 2021
- 18:00
Костинброд
0 0
Чавдар Етрополе
14 авг. 2021
- 18:00
Сливнишки герой
4 0
Хебър II
14 авг. 2021
- 18:00
Оборище
6 1
Левски Чепинци
Кръг 3
18 авг. 2021
- 18:00
Левски Чепинци
2 2
Пирин Благоевград II
18 авг. 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
1 0
Сливнишки герой
18 авг. 2021
- 18:00
Гранит Владая
0 2
Костинброд
18 авг. 2021
- 18:00
Беласица
4 0
Надежда Доброславци
18 авг. 2021
- 18:00
Балкан Ботевград
4 1
Банско
18 авг. 2021
- 18:00
Пирин Разлог
0 0
Ботев Ихтиман
18 авг. 2021
- 18:00
Септември София II
0 0
Кюстендил
18 авг. 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
2 0
Вихрен
18 авг. 2021
- 19:30
Витоша Бистрица
1 0
Рилски Спортист
25 авг. 2021
- 18:00
Хебър II
0 2
Оборище
Кръг 4
21 авг. 2021
- 18:00
Пирин Благоевград II
2 2
Вихрен
21 авг. 2021
- 18:00
Кюстендил
0 0
Пирин Гоце Делчев
21 авг. 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
5 2
Септември София II
21 авг. 2021
- 18:00
Рилски Спортист
3 1
Пирин Разлог
21 авг. 2021
- 18:00
Банско
1 0
Витоша Бистрица
21 авг. 2021
- 18:00
Надежда Доброславци
0 3
Балкан Ботевград
21 авг. 2021
- 18:00
Костинброд
0 2
Беласица
21 авг. 2021
- 18:00
Сливнишки герой
0 0
Гранит Владая
21 авг. 2021
- 18:00
Оборище
3 1
Чавдар Етрополе
21 авг. 2021
- 18:00
Левски Чепинци
1 2
Хебър II
Кръг 5
28 авг. 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
5 1
Левски Чепинци
28 авг. 2021
- 18:00
Гранит Владая
0 0
Оборище
28 авг. 2021
- 18:00
Беласица
3 0
Сливнишки герой
28 авг. 2021
- 18:00
Витоша Бистрица
3 1
Надежда Доброславци
28 авг. 2021
- 18:00
Пирин Разлог
1 1
Банско
28 авг. 2021
- 18:00
Септември София II
1 2
Рилски Спортист
28 авг. 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Ботев Ихтиман
28 авг. 2021
- 18:00
Вихрен
3 6
Кюстендил
29 авг. 2021
- 18:00
Хебър II
2 2
Пирин Благоевград II
31 авг. 2021
- 18:00
Балкан Ботевград
3 2
Костинброд
Кръг 6
4 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 5
Кюстендил
4 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Ихтиман
2 1
Вихрен
4 сеп. 2021
- 17:00
Рилски Спортист
2 0
Пирин Гоце Делчев
4 сеп. 2021
- 17:00
Банско
1 0
Септември София II
4 сеп. 2021
- 17:00
Надежда Доброславци
1 1
Пирин Разлог
4 сеп. 2021
- 17:00
Костинброд
0 1
Витоша Бистрица
4 сеп. 2021
- 17:00
Сливнишки герой
1 0
Балкан Ботевград
4 сеп. 2021
- 17:00
Оборище
2 1
Беласица
4 сеп. 2021
- 17:00
Левски Чепинци
1 2
Гранит Владая
4 сеп. 2021
- 17:00
Хебър II
0 1
Чавдар Етрополе
Кръг 7
11 сеп. 2021
- 17:00
Чавдар Етрополе
2 0
Пирин Благоевград II
11 сеп. 2021
- 17:00
Гранит Владая
0 0
Хебър II
11 сеп. 2021
- 17:00
Беласица
6 0
Левски Чепинци
11 сеп. 2021
- 17:00
Балкан Ботевград
2 1
Оборище
11 сеп. 2021
- 17:00
Витоша Бистрица
2 1
Сливнишки герой
11 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Разлог
1 0
Костинброд
11 сеп. 2021
- 17:00
Септември София II
3 1
Надежда Доброславци
11 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
0 0
Банско
11 сеп. 2021
- 17:00
Вихрен
4 1
Рилски Спортист
11 сеп. 2021
- 17:00
Кюстендил
1 0
Ботев Ихтиман
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 17:00
Хебър II
2 1
Беласица
18 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 0
Ботев Ихтиман
18 сеп. 2021
- 17:00
Рилски Спортист
0 3
Кюстендил
18 сеп. 2021
- 17:00
Банско
2 1
Вихрен
18 сеп. 2021
- 17:00
Надежда Доброславци
0 2
Пирин Гоце Делчев
18 сеп. 2021
- 17:00
Костинброд
1 2
Септември София II
18 сеп. 2021
- 17:00
Сливнишки герой
2 1
Пирин Разлог
18 сеп. 2021
- 17:00
Оборище
2 2
Витоша Бистрица
18 сеп. 2021
- 17:00
Левски Чепинци
0 2
Балкан Ботевград
18 сеп. 2021
- 17:00
Чавдар Етрополе
2 0
Гранит Владая
Кръг 9
25 сеп. 2021
- 17:00
Гранит Владая
2 1
Пирин Благоевград II
25 сеп. 2021
- 17:00
Беласица
2 1
Чавдар Етрополе
25 сеп. 2021
- 17:00
Балкан Ботевград
1 0
Хебър II
25 сеп. 2021
- 17:00
Витоша Бистрица
5 0
Левски Чепинци
25 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Разлог
0 1
Оборище
25 сеп. 2021
- 17:00
Септември София II
1 2
Сливнишки герой
25 сеп. 2021
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Костинброд
25 сеп. 2021
- 17:00
Вихрен
1 1
Надежда Доброславци
25 сеп. 2021
- 17:00
Кюстендил
1 0
Банско
25 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Ихтиман
0 1
Рилски Спортист
Кръг 10
1 окт. 2021
- 16:00
Хебър II
1 3
Витоша Бистрица
2 окт. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 3
Рилски Спортист
2 окт. 2021
- 16:00
Банско
1 2
Ботев Ихтиман
2 окт. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 1
Кюстендил
2 окт. 2021
- 16:00
Костинброд
0 1
Вихрен
2 окт. 2021
- 16:00
Сливнишки герой
1 3
Пирин Гоце Делчев
2 окт. 2021
- 16:00
Оборище
3 0
Септември София II
2 окт. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
1 2
Пирин Разлог
2 окт. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 1
Балкан Ботевград
2 окт. 2021
- 16:00
Гранит Владая
2 1
Беласица
Кръг 11
6 окт. 2021
- 16:00
Беласица
3 1
Пирин Благоевград II
6 окт. 2021
- 16:00
Балкан Ботевград
1 0
Гранит Владая
6 окт. 2021
- 16:00
Витоша Бистрица
1 1
Чавдар Етрополе
6 окт. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
2 0
Хебър II
6 окт. 2021
- 16:00
Септември София II
2 0
Левски Чепинци
6 окт. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
2 1
Оборище
6 окт. 2021
- 16:00
Вихрен
2 1
Сливнишки герой
6 окт. 2021
- 16:00
Кюстендил
3 2
Костинброд
6 окт. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
4 0
Надежда Доброславци
6 окт. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
1 1
Банско
Кръг 12
9 окт. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 1
Банско
9 окт. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
2 0
Рилски Спортист
9 окт. 2021
- 16:00
Костинброд
1 1
Ботев Ихтиман
9 окт. 2021
- 16:00
Сливнишки герой
0 1
Кюстендил
9 окт. 2021
- 16:00
Оборище
3 2
Вихрен
9 окт. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
0 2
Пирин Гоце Делчев
9 окт. 2021
- 16:00
Хебър II
1 3
Септември София II
9 окт. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 0
Пирин Разлог
9 окт. 2021
- 16:00
Гранит Владая
1 3
Витоша Бистрица
9 окт. 2021
- 16:00
Беласица
1 1
Балкан Ботевград
Кръг 13
16 окт. 2021
- 16:00
Вихрен
7 1
Левски Чепинци
16 окт. 2021
- 16:00
Кюстендил
4 1
Оборище
16 окт. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
3 1
Костинброд
16 окт. 2021
- 16:00
Банско
3 0
Надежда Доброславци
16 окт. 2021
- 16:00
Балкан Ботевград
3 0
Пирин Благоевград II
16 окт. 2021
- 16:00
Витоша Бистрица
0 3
Беласица
16 окт. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
2 1
Гранит Владая
17 окт. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
2 1
Сливнишки герой
27 окт. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Хебър II
3 Ное. 2021
- 16:00
Септември София II
0 4
Чавдар Етрополе
Кръг 14
22 окт. 2021
- 15:00
Хебър II
0 2
Вихрен
23 окт. 2021
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 2
Надежда Доброславци
23 окт. 2021
- 16:00
Костинброд
0 3
Банско
23 окт. 2021
- 16:00
Сливнишки герой
2 1
Рилски Спортист
23 окт. 2021
- 16:00
Оборище
2 0
Ботев Ихтиман
23 окт. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
0 4
Кюстендил
23 окт. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
4 0
Пирин Гоце Делчев
23 окт. 2021
- 16:00
Гранит Владая
2 1
Септември София II
23 окт. 2021
- 16:00
Беласица
1 1
Пирин Разлог
23 окт. 2021
- 16:00
Балкан Ботевград
0 0
Витоша Бистрица
Кръг 15
30 окт. 2021
- 16:00
Витоша Бистрица
5 0
Пирин Благоевград II
30 окт. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
0 1
Балкан Ботевград
30 окт. 2021
- 16:00
Септември София II
0 1
Беласица
30 окт. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
3 1
Гранит Владая
30 окт. 2021
- 16:00
Вихрен
0 5
Чавдар Етрополе
30 окт. 2021
- 16:00
Кюстендил
2 0
Хебър II
30 окт. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
3 1
Левски Чепинци
30 окт. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
3 1
Оборище
30 окт. 2021
- 16:00
Банско
2 0
Сливнишки герой
30 окт. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 1
Костинброд
Кръг 16
6 Ное. 2021
- 15:00
Пирин Благоевград II
0 0
Костинброд
6 Ное. 2021
- 15:00
Сливнишки герой
2 2
Надежда Доброславци
6 Ное. 2021
- 15:00
Оборище
1 1
Банско
6 Ное. 2021
- 15:00
Левски Чепинци
0 0
Рилски Спортист
6 Ное. 2021
- 15:00
Хебър II
0 1
Ботев Ихтиман
6 Ное. 2021
- 15:00
Чавдар Етрополе
2 0
Кюстендил
6 Ное. 2021
- 15:00
Гранит Владая
2 0
Вихрен
6 Ное. 2021
- 15:00
Беласица
4 0
Пирин Гоце Делчев
6 Ное. 2021
- 15:00
Балкан Ботевград
2 1
Септември София II
6 Ное. 2021
- 15:00
Витоша Бистрица
3 1
Пирин Разлог
Кръг 17
10 Ное. 2021
- 15:00
Пирин Разлог
2 0
Пирин Благоевград II
10 Ное. 2021
- 15:00
Септември София II
1 3
Витоша Бистрица
10 Ное. 2021
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Балкан Ботевград
10 Ное. 2021
- 15:00
Вихрен
1 2
Беласица
10 Ное. 2021
- 15:00
Кюстендил
2 0
Гранит Владая
10 Ное. 2021
- 15:00
Ботев Ихтиман
0 2
Чавдар Етрополе
10 Ное. 2021
- 15:00
Рилски Спортист
0 2
Хебър II
10 Ное. 2021
- 15:00
Банско
4 0
Левски Чепинци
10 Ное. 2021
- 15:00
Надежда Доброславци
1 1
Оборище
10 Ное. 2021
- 15:00
Костинброд
0 1
Сливнишки герой
Кръг 18
20 Ное. 2021
- 14:30
Витоша Бистрица
5 0
Пирин Гоце Делчев
20 Ное. 2021
- 15:00
Пирин Благоевград II
1 5
Сливнишки герой
20 Ное. 2021
- 15:00
Оборище
2 1
Костинброд
20 Ное. 2021
- 15:00
Левски Чепинци
0 2
Надежда Доброславци
20 Ное. 2021
- 15:00
Хебър II
1 1
Банско
20 Ное. 2021
- 15:00
Чавдар Етрополе
5 0
Рилски Спортист
20 Ное. 2021
- 15:00
Гранит Владая
3 1
Ботев Ихтиман
20 Ное. 2021
- 15:00
Беласица
1 0
Кюстендил
20 Ное. 2021
- 15:00
Балкан Ботевград
2 2
Вихрен
20 Ное. 2021
- 15:00
Пирин Разлог
3 1
Септември София II
Кръг 19
27 Ное. 2021
- 15:00
Септември София II
2 0
Пирин Благоевград II
27 Ное. 2021
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
3 1
Пирин Разлог
27 Ное. 2021
- 15:00
Вихрен
0 0
Витоша Бистрица
27 Ное. 2021
- 15:00
Кюстендил
1 0
Балкан Ботевград
27 Ное. 2021
- 15:00
Ботев Ихтиман
0 2
Беласица
27 Ное. 2021
- 15:00
Рилски Спортист
2 3
Гранит Владая
27 Ное. 2021
- 15:00
Банско
0 0
Чавдар Етрополе
27 Ное. 2021
- 15:00
Надежда Доброславци
1 0
Хебър II
27 Ное. 2021
- 15:00
Костинброд
4 1
Левски Чепинци
27 Ное. 2021
- 15:00
Сливнишки герой
0 1
Оборище
Кръг 20
19 февр. 2022
- 15:00
Пирин Благоевград II
1 4
Оборище
19 февр. 2022
- 15:00
Сливнишки герой
2 0
Левски Чепинци
19 февр. 2022
- 15:00
Костинброд
2 0
Хебър II
19 февр. 2022
- 15:00
Надежда Доброславци
0 3
Чавдар Етрополе
19 февр. 2022
- 15:00
Банско
1 0
Гранит Владая
19 февр. 2022
- 15:00
Рилски Спортист
0 3
Беласица
19 февр. 2022
- 15:00
Ботев Ихтиман
1 2
Балкан Ботевград
19 февр. 2022
- 15:00
Кюстендил
0 2
Витоша Бистрица
19 февр. 2022
- 15:00
Вихрен
3 0
Пирин Разлог
19 февр. 2022
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
3 0
Септември София II
Кръг 21
26 февр. 2022
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
2 0
Пирин Благоевград II
26 февр. 2022
- 15:00
Септември София II
4 0
Вихрен
26 февр. 2022
- 15:00
Пирин Разлог
1 1
Кюстендил
26 февр. 2022
- 15:00
Витоша Бистрица
4 0
Ботев Ихтиман
26 февр. 2022
- 15:00
Балкан Ботевград
3 0
Рилски Спортист
26 февр. 2022
- 15:00
Беласица
3 0
Банско
26 февр. 2022
- 15:00
Гранит Владая
0 2
Надежда Доброславци
26 февр. 2022
- 15:00
Чавдар Етрополе
1 2
Костинброд
26 февр. 2022
- 15:00
Хебър II
1 0
Сливнишки герой
26 февр. 2022
- 15:00
Левски Чепинци
1 2
Оборище
Кръг 22
5 мар. 2022
- 16:00
Пирин Благоевград II
3 0
Левски Чепинци
5 мар. 2022
- 16:00
Оборище
1 0
Хебър II
5 мар. 2022
- 16:00
Сливнишки герой
1 2
Чавдар Етрополе
5 мар. 2022
- 16:00
Костинброд
1 0
Гранит Владая
5 мар. 2022
- 16:00
Надежда Доброславци
0 2
Беласица
5 мар. 2022
- 16:00
Рилски Спортист
0 4
Витоша Бистрица
5 мар. 2022
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 1
Пирин Разлог
5 мар. 2022
- 16:00
Кюстендил
6 2
Септември София II
5 мар. 2022
- 16:00
Вихрен
2 1
Пирин Гоце Делчев
6 апр. 2022
- 17:00
Банско
2 2
Балкан Ботевград
Кръг 23
12 мар. 2022
- 16:00
Вихрен
2 2
Пирин Благоевград II
12 мар. 2022
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
1 0
Кюстендил
12 мар. 2022
- 16:00
Септември София II
3 0
Ботев Ихтиман
12 мар. 2022
- 16:00
Витоша Бистрица
0 1
Банско
12 мар. 2022
- 16:00
Балкан Ботевград
2 2
Надежда Доброславци
12 мар. 2022
- 16:00
Беласица
4 1
Костинброд
12 мар. 2022
- 16:00
Хебър II
5 0
Левски Чепинци
16 мар. 2022
- 16:00
Чавдар Етрополе
1 0
Оборище
6 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
1 1
Рилски Спортист
6 апр. 2022
- 17:00
Гранит Владая
1 1
Сливнишки герой
Кръг 24
19 мар. 2022
- 16:00
Пирин Благоевград II
2 0
Хебър II
19 мар. 2022
- 16:00
Левски Чепинци
0 1
Чавдар Етрополе
19 мар. 2022
- 16:00
Оборище
2 0
Гранит Владая
19 мар. 2022
- 16:00
Сливнишки герой
1 0
Беласица
19 мар. 2022
- 16:00
Костинброд
1 0
Балкан Ботевград
19 мар. 2022
- 16:00
Надежда Доброславци
3 0
Витоша Бистрица
19 мар. 2022
- 16:00
Банско
1 0
Пирин Разлог
19 мар. 2022
- 16:00
Рилски Спортист
5 1
Септември София II
19 мар. 2022
- 16:00
Ботев Ихтиман
0 0
Пирин Гоце Делчев
19 мар. 2022
- 16:00
Кюстендил
2 0
Вихрен
Кръг 25
23 мар. 2022
- 16:00
Кюстендил
2 0
Пирин Благоевград II
23 мар. 2022
- 16:00
Вихрен
1 1
Ботев Ихтиман
23 мар. 2022
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Рилски Спортист
23 мар. 2022
- 16:00
Септември София II
3 4
Банско
23 мар. 2022
- 16:00
Пирин Разлог
1 1
Надежда Доброславци
23 мар. 2022
- 16:00
Витоша Бистрица
3 0
Костинброд
23 мар. 2022
- 16:00
Балкан Ботевград
1 0
Сливнишки герой
23 мар. 2022
- 16:00
Беласица
5 0
Оборище
23 мар. 2022
- 16:00
Чавдар Етрополе
3 0
Хебър II
30 мар. 2022
- 16:00
Гранит Владая
2 0
Левски Чепинци
Кръг 26
26 мар. 2022
- 16:00
Пирин Благоевград II
0 5
Чавдар Етрополе
26 мар. 2022
- 16:00
Хебър II
4 0
Гранит Владая
26 мар. 2022
- 16:00
Левски Чепинци
0 4
Беласица
26 мар. 2022
- 16:00
Оборище
1 0
Балкан Ботевград
26 мар. 2022
- 16:00
Сливнишки герой
0 1
Витоша Бистрица
26 мар. 2022
- 16:00
Костинброд
3 3
Пирин Разлог
26 мар. 2022
- 16:00
Надежда Доброславци
2 1
Септември София II
26 мар. 2022
- 16:00
Банско
3 1
Пирин Гоце Делчев
26 мар. 2022
- 16:00
Рилски Спортист
2 0
Вихрен
26 мар. 2022
- 16:00
Ботев Ихтиман
0 2
Кюстендил
Кръг 27
2 апр. 2022
- 14:00
Вихрен
0 3
Банско
2 апр. 2022
- 17:00
Ботев Ихтиман
1 0
Пирин Благоевград II
2 апр. 2022
- 17:00
Кюстендил
1 1
Рилски Спортист
2 апр. 2022
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
1 0
Надежда Доброславци
2 апр. 2022
- 17:00
Септември София II
3 1
Костинброд
2 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
4 3
Сливнишки герой
2 апр. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
1 1
Оборище
2 апр. 2022
- 17:00
Балкан Ботевград
5 1
Левски Чепинци
2 апр. 2022
- 17:00
Беласица
1 0
Хебър II
2 апр. 2022
- 17:00
Гранит Владая
1 1
Чавдар Етрополе
Кръг 28
9 апр. 2022
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 1
Гранит Владая
9 апр. 2022
- 17:00
Чавдар Етрополе
1 1
Беласица
9 апр. 2022
- 17:00
Хебър II
4 1
Балкан Ботевград
9 апр. 2022
- 17:00
Левски Чепинци
0 0
Витоша Бистрица
9 апр. 2022
- 17:00
Оборище
4 2
Пирин Разлог
9 апр. 2022
- 17:00
Сливнишки герой
2 3
Септември София II
9 апр. 2022
- 17:00
Костинброд
1 0
Пирин Гоце Делчев
9 апр. 2022
- 17:00
Надежда Доброславци
3 0
Вихрен
9 апр. 2022
- 17:00
Банско
0 0
Кюстендил
9 апр. 2022
- 17:00
Рилски Спортист
1 2
Ботев Ихтиман
Кръг 29
16 апр. 2022
- 17:00
Рилски Спортист
2 0
Пирин Благоевград II
16 апр. 2022
- 17:00
Ботев Ихтиман
2 3
Банско
16 апр. 2022
- 17:00
Кюстендил
3 0
Надежда Доброславци
16 апр. 2022
- 17:00
Вихрен
1 1
Костинброд
16 апр. 2022
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Сливнишки герой
16 апр. 2022
- 17:00
Септември София II
1 4
Оборище
16 апр. 2022
- 17:00
Пирин Разлог
5 0
Левски Чепинци
16 апр. 2022
- 17:00
Витоша Бистрица
4 0
Хебър II
16 апр. 2022
- 17:00
Балкан Ботевград
0 0
Чавдар Етрополе
16 апр. 2022
- 17:00
Беласица
3 1
Гранит Владая
Кръг 30
20 апр. 2022
- 17:00
Пирин Благоевград II
0 2
Беласица
20 апр. 2022
- 17:00
Чавдар Етрополе
1 2
Витоша Бистрица
20 апр. 2022
- 17:00
Хебър II
1 1
Пирин Разлог
20 апр. 2022
- 17:00
Левски Чепинци
0 6
Септември София II
20 апр. 2022
- 17:00
Оборище
3 2
Пирин Гоце Делчев
20 апр. 2022
- 17:00
Костинброд
0 5
Кюстендил
20 апр. 2022
- 17:00
Надежда Доброславци
1 0
Ботев Ихтиман
20 апр. 2022
- 17:00