Отдел по поддръжка – 48.31 BGN Efbet – 5 Май 2019

Правописът и пунктуацията на автора на жалбата са запазени.

Снощи играх мача на Кипър-Аек Ларнака-Неа Саламис,заложих в 71минута при резултат 1:1,играх над 2.5 гола в мача.От 80минута нататък до 90минута+4минути продължение мачът беше блокиран от тях без да има предпоставка за гол,дузпа и каквото и да е било друго,успоредно играех и в бет365,там не беше блокирана селекцията,направих справка и в палмсбет,там също не беше блокирана срещата,което ме наведе на мисълта че умишлено манипулират сайта с цел да си приберат повече пари,опитах да проведа разговор с оператора им който ми отговори че опцията затвори залог не са длъжни да я дават във всеки един момент,а затова че са блокирали събитието те така си били решили и толкова,това не е първия случай но в предния не съм загубила 50лв а 720лв и отговора им беше същия те така били преценили,отделно не искат да кажат референтния номер на залога ми и никъде не го изписват!